Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kih Kih Big ding!!

Mina

Öne çıkan mesajlar

Yehuu Paladinimde 50 olduuuuuuuuu..................dun gece yogun calismalar sonucunda paladinim Zanadra 'da 50 kervanina katildi yardimci olan arkadaslara. cok saolun canuslar!!!!!!!!!1[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
40 infiltrator.... yeter sanirim......................! :P
Sosyal ağlarda paylaş

ehe gratz.
şu level olayına da bi madalya ayarlasak aslında,
tabi levelları daoc serverlarından kontrol etmemiz gerek :)

11 mayısdan once ona bi bakalım, daoc player levelları icin ayrı bi com support koymuyor ne yazık ki.

ao icin olsa cok kolay iş aslında. hmm ben aslıdna bunu once bi aoya yapim siz bekliin yada daocye mail atın, baskı yapın player bilgilerini publice acsınlar niy diye sorarlarsa trda bi forum war max levela madalya vercekler ondan diyiverirsiniz :P[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

[Bu mesaj karakedi tarafından 07 May 2003 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ohohooo tebrikler topaak bakıyorum yine dönmüşsün daoc olayına, ehh okul zıçar artık, sende atılırsın gene.. tüh bende sevinmiştim bir an zet adam olacak diye :[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Yok lam bi gorsen sasarsın adam gidiyo okuluna her sabah hahah bizde inananıyoruz gecen gun hatta gece kalıcaktık bu sey dedi :
yok abi ben kalmam yarın okula gidicem dedi bütün mekan sessizce durdu bi süre ....Sonra hepbirlikte koptuk hahaaha[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Saolun çiçular optum hepinizi artık emainde gorusuruz koklasırız ama daha az goruceksınız orası kesın....artık 4. realmi cıkarmadıkları surece sık sık gorusemıcez .. Aluv sub sıfrelerı varsa baslıyalım trade etmeye anam Turkk rulzzz irc yi birbirine katalım ... Optummm baiiiiiii!!!!!!!!!!!!1[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar Mina nın kusuruna bakmayın adam benim acc la girili olduundan bilhaber olarak yazmıs :)
Ben olmadım 50 fln :)

AMA Konhart daha önce 50 oldu o da ayrı :) (Konhart = Milis = Mosquito )[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...