Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bulletstorm

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

harika eğlenceli oyun. ama birazcık daha open world olsa çok daha güzel olurmuş. resmen sana yol çizilmiş, o yolda bile giderken sağa sola dan dun takılıyorsun, invisible wall var her tarafta. hatta siper almaya çalışacağın yerlerde bile wall var bazen, 3-4 kere bu yüzden öldüm...
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

harika eğlenceli oyun. ama birazcık daha open world olsa çok daha güzel olurmuş. resmen sana yol çizilmiş, o yolda bile giderken sağa sola dan dun takılıyorsun, invisible wall var her tarafta. hatta siper almaya çalışacağın yerlerde bile wall var bazen, 3-4 kere bu yüzden öldüm...

3 günde bitti. stres atmalık, kaliteli, yaratıcı bir FPS. daha ne isteyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

düzgün bir atmosferi olan, ilgi çekici bir senaryoya sahip olan, düzgün karakterlere ve karakter gelişimine sahip olan, silahların vuruş hissi düzgün olan bi fps isteyebilirsin :p

atmosferi gayet güzel valla. senaryosu daha önce yapılmış şeyler elbette ama bunu dert etmem. zaten senaryosu da baba bi şey olsa, en iyi fps'ler arasına girerdi. karakter gelişimi ise nerede hangi fps'de görüyoruz, ne karakter gelişimi? film mi bu :D

elinde silahın olmadan bile 1001 tane düşman öldürebildiğin bir fps işte. yeni bir şeyler katmışlar en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Senaryo'yu bilemeyeceğim ama olayın geçtiği evren, renk paleti falan itici geldi. İtici gelmesinin nedenide Unreal Engine diyebilirim gayet. Aynı oyunu, ne biliim, Borderlands gibi yap daha çok sevebilirdim. Ana karakterin dialogları güzel ama tipi dialoglara uygun değil bence.

Birde oyunda zıplama yok dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...