Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Bi kere kontraatak için inanılmaz bir oyuncu holosko. Geçen sene sakatlandı, toparlıyamadı kendini diye göndermek komik. Dünya kupasında oynicak olmasınında etkisi vardı bunda. Holosko joker gibi adam. sağda, forvette bi' yerlerde oynuyabiliyor. Yedek kalınca bunu sorunda etmiyor. Satılması büyük hata olur
Sosyal ağlarda paylaş

adam girdiği 10 pozisyonun 9unu kaçırıyor net yani. hala kontraatak da şu da bu da. kontraatak imkanlarını harcayan biri holosko. tek özelliği formdaysa rakip takımın beklerini perişan edebilmesi o kadar

DarKRideR said:

şu holosko bursa'ya gidip kendini göstersin de eskisi gibi sonra holosko beş para etmezcilerin hepsi susup otursa keşke,

iyi o zaman ali tandoğana da yanalım. yahu bursada oynamakla beşiktaşla oynamak aynı şey mi? holosko bursada çok faydalı olur bunu tahmin etmek zor değil ama oradaki başarısıyla beşiktaştaki başarısını kıyaslamak fail ötesi fail. nasıl avrupada büyük takımlarda tutunamayanlar türkiyede efsane olabiliyor, istanbul takımlarında tutunamayanlar da anadoluda başarılı olabilir gayet mantıklı zaten bu
Sosyal ağlarda paylaş

Anadolu takımı şampiyon olamazken bunu demek çok geçerliydi de İstanbul takımlarının hepsini en az 1 kere yenip şampiyon olan bir Bursa takımından bahsediyorsun. Aynı başarıyı tekrarlamak istiyorsa ona göre kadro kurması gerek ve ligin şampiyonu olduktan sonra o takımda oynamak da İstanbul takımlarında oynamak gibi bir şey olur. Hatta medya daha da bel altı vurmak ister anadolu geri gitsin yine İstanbul kazansın diye, çok göz önünde olacaklar. Diğer anadolu tkaımları zatne gazı aldı bu şampiyonlukla, bi de bir başka orta sıralara oynayan kulüple değil şampiyonla oynuyor olacakları için muhtemelen İstanbul takımlarına oynadıkları gibi oynarlar.

Yani kısaca bu sezon Bursaspor'un İstanbul takımlarından pek farkı yok bence oynama zorluğu açısından, bu sebeple Holosko gider de coşarsa değişik olur.

Ancak Holosko sonuçta eskiden atıyordu, Beşiktaş'ta çok kaçırıyor. E %90 harcayan bir adamın kafası çok rahat olmalı ki Bursa'dayken de olmaz üstte bahsettiğim sebeplerden. O yüzden bence çok gol atmaz, atarsa da anadıolu takımında kolay tabi reröre denmez, Beşiktaş'lılar "biz bu adamı niye motive edip kafasını rahat tutamadık" diye yanarlar
Sosyal ağlarda paylaş

cemad said:

adam girdiği 10 pozisyonun 9unu kaçırıyor net yani. hala kontraatak da şu da bu da. kontraatak imkanlarını harcayan biri holosko. tek özelliği formdaysa rakip takımın beklerini perişan edebilmesi o kadar

DarKRideR said:

şu holosko bursa'ya gidip kendini göstersin de eskisi gibi sonra holosko beş para etmezcilerin hepsi susup otursa keşke,

iyi o zaman ali tandoğana da yanalım. yahu bursada oynamakla beşiktaşla oynamak aynı şey mi? holosko bursada çok faydalı olur bunu tahmin etmek zor değil ama oradaki başarısıyla beşiktaştaki başarısını kıyaslamak fail ötesi fail. nasıl avrupada büyük takımlarda tutunamayanlar türkiyede efsane olabiliyor, istanbul takımlarında tutunamayanlar da anadoluda başarılı olabilir gayet mantıklı zaten bu

ee tamam formsuzdu adam diyoruz, çok kaçırdı çok pozisyon harcadı diye ama bu adamı kalitesiz yapmaz ki?

Forvet adamı aldık, Fener'de Deivid o zamanlar esiyordu gizli forvet olarak diye Holosko'yu sağ açığa koyduk, orada bir erittik zaten. Ondan sonra tek forvetli sistemde iyice kanat adamı oldu vs. derken yaşadığı sakatlık bla bla adam daha toplanamadı.

Holosko'yu böyle yargılamak cidden çok saçma, ayrıca Ali Tandoğan dedin de adam şampiyon olan anadolu kulübünün en gözde oyuncularından biriydi, hatta şampiyonluğu getiren isimlerden olarak görülüyor.

Ali Tandoğan çok kötü olarak lanse edildi ve gitti. O takımda parladı ve düzgün kullanıldığında neler yapabildiğini gösterdi. Holosko ise zaten formsuz ama çok iyi bir futbolcu olarak gidecek o kulübe ki ikili forvet hattında Turgay ile çok iyi iş yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaştan hiçbi oyuncu gsde kulübeye bile giremez diyenlerin de holosko 3 büyüklerde her türlü oynar demesi de güzel tabi. serdar özkanın bile 11 oynama ihtimali olduğunu düşününce yakında o da süperstar olur.

ali tandoğan konusunda ben de onu diyorum işte. bursada çok başarılı olabilir potansiyeli iyi ancak büyük takımlarda başarılı olamaz. doğru düzgün orta bile yapamıyor. piskolojik veya değil uzmanı değilim ama sonuçta büyük takımın topçusu olmak farklı birşey.

holosko da gitsin başarılı olsun orada burada eli ayağına dolaştığı pozisyonlarda orada başarılı olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşta gs fbnin klubesinde oturacak hakkaten adam yok

ama holosko konusunda cogu kişi hemfikir

yani beşiktaşta tek beğendiğim adam ve hakkaten tam bir topçu

ben daha holosko kötü adam diyeni görmedim.her takım taraftarı beğenir

mesela fenerde appiah semih alex favorilerimdi.appiaha yazık oldu
Sosyal ağlarda paylaş

cemad said:

beşiktaştan hiçbi oyuncu gsde kulübeye bile giremez diyenlerin de holosko 3 büyüklerde her türlü oynar demesi de güzel tabi. serdar özkanın bile 11 oynama ihtimali olduğunu düşününce yakında o da süperstar olur.

ali tandoğan konusunda ben de onu diyorum işte. bursada çok başarılı olabilir potansiyeli iyi ancak büyük takımlarda başarılı olamaz. doğru düzgün orta bile yapamıyor. piskolojik veya değil uzmanı değilim ama sonuçta büyük takımın topçusu olmak farklı birşey.

holosko da gitsin başarılı olsun orada burada eli ayağına dolaştığı pozisyonlarda orada başarılı olabilir.

Niye Holosko Beşiktaş'ta başarısız mıydı ?

Adam 1.5 sene harika işler çıkardı Beşiktaş'ta, Fenerbahçe'ye attığı gol aylarca konuşuldu burada, onu geçtik bu adam forvetten kanata kaydırılmasına rağmen orada bile başarılı bir oyun sergiledi. Yarım sezon sakat, yarım sezonda formsuz olunca adamı sildik, büyük takım topçusu değil yaptık.

Bazen bu yorumlarınızla Fanatik'ten, Fotospor'dan farkınız olmadığını düşünüyorum. Bu adam Beşiktaş'a geldiğinde diğer bütün kulüpler kıskanmamış mıydı? Oynadıktan sonra da kıskanmıştı, 5 milyon euro + 2 oyuncu verdik ona bile kimse laf edememişti 'değer abi' diye. Şimdi ne oldu da silindi Holosko ?

Mantıklı açıklamalar yapılsın, son 1 seneye göre değil adamın kariyerine bakılsın da ondan sonra adam çöp ilan edilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bizim en azından belirli bir fikrimiz var.başkan holoskoyu al bize sonra holosko adam değil

başkan bize tabatayı al.tabata bencede adam değil

tribünlerde holoskoyu alması için az tezahurat yapmadı beşiktaş taraftarı

taraftar olarak gerçekten bagrınıza bastıgınız bir tek nouma var.o da gönderilmeseydi muhtemelen taraftardan kufur yiyerek ayılır ve hiç hatırlanmazdı.şanslıymış tombala çektiği için

yani dogru yada yanlıs fikirlerde olsa dansozluk yapmamak lzm bence.beşiktaşta tek problem holoskomu yani.adam 1 sene formsuz diyemi şampiyon olamadı beşiktaş.

yani hakkaten ümit kesilcek adam var ama desteklencek adamlar var.holoskoyu bence taraftarın bu kadar cabuk gözden cıkarması saçmalıktır

2 gün sonra kufur yiyecek q7 için hemde

holoskodan önce elden cıkarılması gereken adamlar delgado fink tabata falandır
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

beşiktaşta gs fbnin klubesinde oturacak hakkaten adam yok

ama holosko konusunda cogu kişi hemfikir

yani beşiktaşta tek beğendiğim adam ve hakkaten tam bir topçu

ben daha holosko kötü adam diyeni görmedim.her takım taraftarı beğenir

mesela fenerde appiah semih alex favorilerimdi.appiaha yazık oldu

şu yorumda hıncal'ın en bunak haliyle bile yapamayacağı bir yorum

Bobo var bir kere, bu adamla da çok dalga geçiliyor ama milyon dolarlık adamlardan daha çok gol attı, gol kısırı takımında kaç gol attı, zibilyon tane de kaçırdı gerçi asdfas ama olsun, yaşı çok genç ve kendini fazlasıyla geliştirebilir. Türkiye Ligi şartları el verildiğinde son yılların en iyi yabancı transferlerinden bir tanesidir. Çok ucuza geldi, Türkiye'den milli takıma seçildi oynatılmamış bile olsa

İbrahim T. var bir kere, geçen sene Bursa maçında bariz satışlara gelmeseydi adam herkes tarafından yılın yerli stoperi olarak görülüyordu. Kimse de laf söyleyemiyordu ki sağ kanatta da iyi işler çıkarıyor oynadı mı.

İsmail var, geçen sene çok az süre almasına rağmen kaşarlanmış futbol yorumcuları bile adamı övdüler. Kendini geliştirmesi için şans var önünde, harika bir sol bek olur.

Rıdvan, Necip, Onur gibi genç yetenekler var ki GS'nin yetiştirdiği ve tek oyuncu için 5 tanesini yolladığı yavru Ardaların hepsinden daha iyi olarak görülüyor şuan bu adamlar,

istikrarsız ve yaşı geçkin de olsa bir Ernst'imiz var misal, Türkiye'yi geç halen avrupa'da bile oynayabilecek bir ön libero

eee? Geri kalan adamlarda sağıyla soluyla eleştirilir, ama bunları bugün uygun fiyatla bırakmak istesen GS'de FB'de havada karada kapar. Bir Ernst mesela şuan GS'nin en çok ihtiyaç duyduğu adamlardan biri olabilecek kapasitede herşeyden önce
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca ben holosko'nun takas haberlerininde kolpa olduğunu düşünüyorum ayrıca yazmak istedim sdfsd

Kulüp bu kadar aptal değildir herhalde Holosko gibi adamı Tabata, Fink, Tello, Delgado gibi adamlar söz konusuyken onların önünde takasa sürmesi falan

Ki Schuster'ın şimdiye kadar aldığı oyuncularla hızlı bir oyun tarzı istediğini düşünüyorum. Holosko zaten burada çok iş yapacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...