Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

hem para lzm hemde artık tahammülümüz kalmadı bazı adamlara

emre güngör iyi adamdı.ama öyle kaldı adam bi ilerleme kaydedemedi.verilen şanslarda gördük yaptıklarını.kademeye güzel giriyor falan filan ama yaptıgı hata direk gollük oluyor.o zaman ne anladık bu işten

hala tam bir takım olamadık.defans iyi olsa kaleci yumurtlar.ilerdeki adamlar iyi olur defans kötü olur.defans çok iyi olur ilerde lukunkular oynar.yani bi oturtamadık :)
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

habettürk said:

Freiburg ile sözleşmesi 30 Haziran’da bitecek olan ve Kamerun Milli Takımı’nda da yer alan Mohammadou Idrissou ile prensip anlaşmasına varıldı. 1.91 boyundaki dev golcü, Dünya Kupası’ndaki karşılaşmaları bittikten sonra Bursa’ya gelerek resmi sözleşme imzalayacak ve gelecek sezon takımın golcü Timsah’ı olacak

servet'ide alcakmış bursa

emre güngör--> gaziantep. habertürk de okudum.
noluo lan gs ye

dün kamerun maçında zaten spikerler bas bas bağırıyordu Bursa'ya gelecek büyük ihtimal diye, hatta maç sonunda havaya girip seneye bursa'da bile dediler 1-2 kere ASDADAS

pek beğenmedim dün kü maçta ben gerçi
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

BiTcH_oFBaT said:

habettürk said:

Freiburg ile sözleşmesi 30 Haziran’da bitecek olan ve Kamerun Milli Takımı’nda da yer alan Mohammadou Idrissou ile prensip anlaşmasına varıldı. 1.91 boyundaki dev golcü, Dünya Kupası’ndaki karşılaşmaları bittikten sonra Bursa’ya gelerek resmi sözleşme imzalayacak ve gelecek sezon takımın golcü Timsah’ı olacak

servet'ide alcakmış bursa

emre güngör--> gaziantep. habertürk de okudum.
noluo lan gs ye

dün kamerun maçında zaten spikerler bas bas bağırıyordu Bursa'ya gelecek büyük ihtimal diye, hatta maç sonunda havaya girip seneye bursa'da bile dediler 1-2 kere ASDADAS

pek beğenmedim dün kü maçta ben gerçi

ben netten sessiz izlediğim için bilmiyodum :(
Sosyal ağlarda paylaş

araştırdım da, oha

Başarılı hoca, yüzlerce kişi tarafından kutlandı, ama Diego Maradona'nın mesajı ayrı bir gurur yaşattı.

İstanbul kulüplerinin hegomanyasına son vererek Süper Lig’de şampiyonluk kupasını kaldıran Bursaspor’a en sağlam tebrik Arjantin’den geldi. Dünya futbolunun unutulmaz ismi Diego Armando Maradona, Yeşil-Beyazlılar’ın başarısından dolayı teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ı kutladı. Maradona’nın yakın arkadaşı olan Türk işadamı Noray Nakis’in aracılığıyla Arjantinli teknik adamı tanıyan Sağlam’ın bu tebrikten dolayı büyük onur duyduğu belirtildi. Maradona’nın Arjantin Milli Takımı’nın başına geçmesinde yaptığı kulis çalışmalarıyla adından söz ettiren Nakis, “Maradona Türk Futbolu’nu arkadaşlığımızın da etkisiyle her zaman konuştuğumuz için oldukça iyi tanır. Beşiktaş- Bursaspor, Fenerbahçe-Trabzonspor maçından önce Ertuğrul Sağlam kendisine hediye göndermişti. Hediyeleri ona verdiğim gün Sağlam’ın resmine baktığında, “Bu hocanın yüzü bir şampiyonun yüzüne benziyor” yorumunu yapmıştı. Bursaspor’un şampiyon olduğunu öğrendiğinde Ertuğrul Sağlam’a tebriklerini iletmemi istedi” dedi.

Sağlam: Diego ile dostuz
Ertuğrul Sağlam da, Maradona ile dostluklarının olduğunu kaydedip, “İlgisi beni onure etti. Maradona gibi birinden tebrik almak çok güzel” sözlerini sarfetti.

birde şu var sadfdsa

http://www.goal.com/tr/news/232/turkcell-s%C3%BCper-lig/2010/06/17/1980770/maradonan%C4%B1n-bursaya-tavsiyesi-i%C5%9Fe-yaramad%C4%B1
Sosyal ağlarda paylaş

habertürk said:

İngiliz gazetesi Daily Mail'in iddiasına göre Premier Lig takımlarından Manchester City, Valencia'nın yıldız futbolcusu David Silva ile anlaştı.
Chelsea ve Real Madrid gibi Avrupa devlerini peşinden sürükleyen İspanyol golcü için City, bir çok kez Valencia'nın kapısını çalmış ama olumlu bir cevap alamamıştı. Gazetenin haberinde, İngiliz ekibinin İspanyol golcü ile 4 yıllık anlaşmaya vardığı, David Silva için Valencia'ya 29 Milyon Pound bonservis bedeli ödeyeceği belirtildi. 24 yaşındaki oyuncu şu sıralar İspanya Milli Takımı ile birlikte Güney Afrika'da bulunuyor. Genç yıldızın Dünya Kupası'ndan sonra imza atması bekleniyor. City, genç yıldıza haftalık 160 Bin Pound ödeme yapacak.

david silva -> m. city
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...