Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

transfer palavralarını gerçek olarak kabul etsek bile Deniz oynamicak, Antalyaspora gitti, içiniz rahat olsun, ama Selçuk'a bişi diyemem :)

Kaldı Selçuk Blica Daum Guiza. Şahsen Guiza bedava gidip maddi zarara bile sebep olsa razıyım. Ha yedek oynayacaksa belki bir ihtimal. Sahada Guiza Selçuk Blica'dan herhangi birinin olduğu maçı sonradan bile girse kapatıp izlemiyecem.
Sosyal ağlarda paylaş

GS'ye attığı gol ve bir kaç maç dışında ben bir numarasını göremedim Selçuk'un. Kaldıki sezon boyunca her girdiği maçta Deniz'in Lille maçında yaptığı türden amatör hatalar yapıyor çoğuda gol olmuştu eskiden biraz hatırlayın. Sadece bu sezon biraz şanslıydı adamlar atamadılar. Bu yaştan sonrada düzeltemez kendini. Takdir ediyorum adamı elinden geleni yapıyor ama adamda hastalık olmuş orta sahada kısa ve tehlikeli paslar.
Sosyal ağlarda paylaş

HALDUN GOGOGO!

Maratonda, hürriyette falan çıkacak haber yazılarını düşünemiyorum Toni galatasaraya gelirse ahaha.

1 sene önceki mesajdan alıntı.

http://forum.paticik.com/read.php?29,4091644,4093125#msg-4093125

BiTcH_oFBaT said:

"Tatar Ramazan" said:

maraton said:

Bu iki isim Haldun Üstünel'in asıl gözdesinin kalkanı oldu. Rijkaard üç gündür unutuldu gitti. Oysa Üstünel hiç unutmamış ve Hollandalı teknik adam ile bağları hiç koparmamıştı.
Haldun Üstünel, Hollandalı teknik adam ile ilk teması kurdu. Rijkaard ise hemen evet demedi. Ama ağzından hayır kelimesi de çıkmadı.
Haldun Üstünel, Rijkaard ile 20 gün önce Madrid'de ikinci kez buluştu. Surinam asıllı Hollandalı hoca, uzun boylu uzun saçlı Türk yöneticisini çok sevdi. Aralarında önce samimi bir arkadaşlık kuruldu. Bir daha görüşmek üzere dostça vedalaştılar.
Ama Üstünel bir kez daha Paris'te Rijkard ile üçüncü kez biraraya geldi.

Rijkard ile görüşmenin uzaması üzerine perşembe akşamı İstanbul'a kalkacak uçağa yetişemeyeceklerini anladılar. Görüşme perşembe gecesi geç saatlere kadar sürdü ve gece ortasında bitti.

Ayıp lan bir de övüne övüne yazmışlar şunları püüüü!!

birbirlerine aşık olan bu 2 genç hayatlarını mutlu mesut geçirdiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...