Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Meeh 2 buçukuncu dünya ülkesinde yaşıyoruz. 3. demiyorum, 3. dünya ülkeleri berbat yerler olmak konusunda çok başarılılar, haklarını yemeyeyim :D

Gerçi İstanbul döver, İstanbul'a gelir çatır çatır da yaşardı ama bu ülkemizin karizmasının haklı olarak yerlerde olduğu gerçeğini değiştirmiyo malesef
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Şampiyonlar Ligi rekorunu daha üst noktalara taşımak için gitmiştir bence.

Karısı falan bahane, sadece şunun için gitmiştir. Sonuçta kariyerinin son dönemi ve istatiksek olarak daha üst noktalarda bitirmek isteyecektir. Adam zaten bir ton başarı yakaladı, gelmiş geçmiş en iyi forvetlerden biri olarak gösteriliyor. Beşiktaş'a gelip Türkiye şampiyonu, en fazla Avrupa Kupası çeyrek finalinde olacağına Şampiyonlar Ligi'nde 2 gol daha atar daha çok işine yarar onun :)
Sosyal ağlarda paylaş

açık ara şampiyonlar ligi tarihinin en çok gol atan ismi 66 gol ile, 2 gol dediğim öylesineydi yani ama daha 32 yaşında ve çok gol atacaktır.

Ne kadar çok atarsa, kendi rekorunun kırılması o kadar zaman alacak. Onun ardından gelen isim Nistelrooy ki 55 golü var düşünün,

Hatta şimdi aklıma geldi baktım, buraya da koyayım

http://3.bp.blogspot.com/_fVqUsK7UeU4/TE6GE4E7CKI/AAAAAAAAEyI/azzJAnAalRE/s1600/cl-scorers-raul.png

tey tey futbol tarihinin en iyi jenarasyonlarından birine veda ediyoruz yavaştan
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

bence iyi transfer. bursa'nın geliri yeni stada filan gidiyor. Bursa'ya destek olan yokki. Bursalı yatırımcıların umrunda değil takım.

basarı devam ederse biriki sene sonra yalvaracak biz yardım edelim die ama dedigin gibi cevre esnaf daha cok katkıda bulunuyor bursaspora
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...