Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Valla kusura bakma da mesleğini etkilerse ederim lafı. Yakın arkadaşımın da sevgilisi mesleğini etkilese laf ederim ve kendine çekidüzen vermesini isterim. Bence doğal bir şey bu. Keşke zamanında benim sevgilim beni olumsuz etkilerken laf edenleri dinleseydim, şu anda daha mutlu birisi olurdum.

Ha küfür falan edilmesi yanlış tabii ki onu savunacak halim yok ama performansı düşerse özel hayatı da batar. İngiltere'de çoğu futbolcu gayet parti hayatı da yaşıyor, ama çok konuşulmuyor. Bunu Adriano yada Ronaldinho yaptıklarında formlarına yansıyınca konuşuluyor. Aynı mantık, dünyanın her yerinde böyle bu işler. Performansını etkilerse tepki görür, yoksa istediğiyle gezsin istediğini içsin. Gençtir yapar
Sosyal ağlarda paylaş

adriano bunu yaptığında konuşuldu, çünkü kokain kullanıyordu. fakat sinem kobal arda'nın hayatında olmasa arda'nın daha iyi oynayacağı ne malum ? adam belki kızla mutlu, o yüzden daha bile kötü oynayacakken o kadar kötü oynamıyor bu sayede ?

hayır, arda'yı çok seven bi adam değilim, bilakis çok şımarık buluyorum, ama adam bırakın da sevgilisiyle rahat rahat yaşasın ilişkisini be, milletin kız arkadaşı bizim futbol izleyicisini ne rahatsız eden bir mevzudur. sen de tavla arkadaşım bi kız.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

cambiasso macherano aynı tip iki adam

gereksiz transfer olmus.

mascherano sadece defansif oynayabilen ve hücüma hiçbir şekilde adam gibi katkı sağlayamayan bir adam, bu yönüyle çok başarılı olsa da Liverpool'da mesela X. Alonso vs. gittikten sonra çok silinmişti.

Cambiasso çok farklı bir oyuncu Mascherano'yla karşılaştırıldığında, hücüma yönelikte harika oyunlar ortaya koyabiliyor. Yeri gelir kanatlarda görev alır, yeri gelir geçen sene Siena maçıydı sanırım tam hatırlamıyorum ama o maçtaki gibi stoper'de oynar.

Mascherano geride, ileride Cambiasso harika bir ikili olurlar diye düşünüyorum, ya da iki ön libero oynatır mı benitez bilinmez.

Ha şu da var, elimde Cambiasso, Muntari vs. gibi adamlar varken gidip Mascherano'yu da almam, tamamen prensini yanına getirme hareketi işte
Sosyal ağlarda paylaş

30 yaşında cambiasso, yani mevkisi için bitmiş bir yaşta değil ki onun gibi ayağıyla değil, beyniyle oynayan adamlar için genç bile diyebiliriz yaşına,

Mascherano'da 26 yaşında daha ve ben çok seviyorum aslında onu da ama kabul etmek gerek ki onun yer aldığı 11, hucuma 9 kişi çıkıyor. Kalecilerin hücuma katkısı Mascherano'dan fazladır yani abartıp bunu da söyleyebilirim, o yüzden 10 kişi çıkıyorlar bile denilebilir.

Ama defansif yönde cidden koşan ve yerinde müdahaleler yapabilen ve takım hücümdayken arkadaşlarının, "tamam götümüz güvende" artık şeklinde düşünmesine sebep verebilen bir adam,

ama dediğim gibi bu güveni veremeselerde bu takımda o mevkide oynayabilecek Cambiasso-Muntari-Motta var, çıkıp bu adamların yanına dördüncüyü almak çok saçma bir girişim oldu bence,

Ha belki satmayı düşünüyorlardır olabilir, ya da hücüma Cambiasso'yu kaydıracaklar ki ben onu düşünüyorum.

Benitez, Inter'a hücüm oynattırmak istiyor da olabilir yılların aksine,
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

mascherano sadece defansif oynayabilen ve hücüma hiçbir şekilde adam gibi katkı sağlayamayan bir adam, bu yönüyle çok başarılı olsa da Liverpool'da mesela X. Alonso vs. gittikten sonra çok silinmişti.

mascherano oyunun her iki yönünde de iyi olan bir oyuncu.
ön libero oynuyor ama hucuma da katkısı yüksek.
topu calıp oyuna en verimli sekilde sokan bi oyuncu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...