Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Jan Polak gs'a gelirse adnan sezgin'i öldürmek istiyorum.

Polak gelirse anca Gattuso tarzı efsane adamlar transfer edilmesi lazım ki canını kurtarsın Adnan Sezgin.
Polak'tan sonra bir tane daha dandik transfer yapılırsa yatıcak yeri olmaz o adamın ben burdan da söylemiş olayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

eskiden zayıftı, özellikle son milli kamptan beri deli gibi şut çalışıyo. Bir de Arda sıfıra inip orta yapan adam değil, kenardan ceza sahasına giren, defans çalımlayıp 18e koşan içeri kısa pas çıkartan adam.

Sıfıra inip sonra içeri girince en etkili oluyor arda yalnız. Daha erken girip şut çekmeye çalıştı mı olmuyor ancak sıfıra inip oradan bir çalımla içeri girip dışarı doğru pas çıkarttığında çok etkili.

Çok da çalışıyor biliyorum ama hala güvenemiyorum, olmuyor yani bi tane düzgün vuruşla attığı gol göremedim, keşke geliştirse şutlarını tabi de..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu öyle çok güzel bir vuruş deil ki, bunları atsın zaten. Benim dediğim en azından ceza yayı çevresinden şut atabilmesi gerektiği.

Bi de ABD maçı özel oldu, her maç öyle oynasa zaten Türkiye'de 2 dakka durmaz da 2 senede 1 falan öyle oynuyo adam. Geçen sezonki Arda'nın 2-3 katı kalitede bi Arda vardı ABD maçında. Keşke hep öyle oynasa :(
Sosyal ağlarda paylaş

Taraftar yok yere laf etmiyo Arda'ya. Rahatça pas verebileceği yerde Hasan abisi gibi çalıma girip topu kaptırırsa, bir de geri koşmazsa herkes laf etmekte haklıdır. ABD maçında geriye koştu mücadele etti, çok iyi yaptığı gibi kayarak toplar kaptı.. Eski Arda gibiydi, daha kaç yaşında adam ama eski günlerini aratıyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kusra bakmayın da adam isterse dünyanın en kötü futbolcusu haline dönüşsün yine de kimsenin bu konuda sineme, ilişkisine ya da adamın aşk hayatına sevgililerine bilmemnesine laf etmeye hakkı yok. Haddi değil kimsenin. Bu nasıl bir patavatsızlık nasıl bir şımarıklıktır? Hayır biri yüzüne karşı o yorumların yarısını yapsa pata küte dövecek adam çok ülkede, ama kalkmış yaptıkları işlere bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...