Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Teknik patron Aykut Kocaman'ın, “Onu da alalım başka bir şey istemiyorum” dediği Asamoah Gyan için Fenerbahçe'deki bekleyiş sürüyor, yönetim ise şartları sonuna kadar zorluyor.

Dünya Kupası'nda Gana formasıyla sivrilen 25 yaşındaki golcünün transferi için İngiliz ekibi Tottenham ile mücadele eden Fenerbahçe, Adalılar'ın 15 milyon Euro'luk teklifine karşılık Rennes kulübünün önüne 16 milyon Euro koydu.

Fransa'nın dünyaca ünlü spor gazetesi L'Equipe ise Fenerbahçe'nin, Loic Remy için Nice Kulübü'ne resmi teklif sunduğunu yazdı. Nice Kulübü Başkanı Gilbert Stellardo tarafından da doğrulanan cazip teklifin, 23 yaşındaki golcü oyuncunun Türkiye'ye gitmek istememesi nedeniyle reddedildiği ancak Fenerbahçe'nin ısrarını sürdürdüğü belirtildi. Fransız ekibinin, İngiliz devleri Chelsea, Liverpool ve Arsenal'in de transfer listesinde yer alan Loic Remy için West Ham United'la 15 milyon euroya el sıkıştığı ifade edildi. Nice, genç golcüyü 2008 yılında Lyon'dan 8 milyona euroya transfer etmişti. Fenerbahçe'nin Remy'ye Gyan'ın alternatifi gözüyle baktığı, Gyan işi gerçekleşmezse Nice forması giyen golcü için daha ciddi adımlar atılacağı öğrenildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

Zaytung said:

-> Fenerbahçe'nin Forlan için Güiza + 15 milyon Euro'luk teklifine sıcak bakmayan Atletico Madrid, sadece 15 Milyon Euro'yu almak konusunda ısrar ediyor...

fm de basıma geldi bu hahah. adamlara guiza yı vermeye calistim kabul etmedi. sadece parayı kabul ettiler. dedim oyun cok gercekci :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya milletin oyunu bozuk bence, yıllardır fm oynuyorum daha bi kere o kadar kısa sürede öyle takımlara öyle yıldızların transfer olduğunu görmedim. Kendin kontrol ediyorsan kulübe çok para kazandırırsan, futbolcu da takımında mutuszsa, başka talibi çıkmazsa parayı basıp alırsın ama zor. Öyle sürekli olan bir olay değil, fm güzel oyun laf yok sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

@nilep
Oyunun çıktığı gün veya 1-2 gün sonra çıkan release grupların korsan FM'lerini oynuyorsan çok oluyor o tür ilginç olaylar.
Ama orjinal alıp patchleri yaparsan çatır çatır oynanıyor hiç de görmedim daha Ronaldinho klasında bir oyuncunun öyle TR ligine düştüğünü üç büyükleriden birini efsane şekilde yönetsen bile gelmiyor yani.
Ha tabi +Add Manager'la belki transfer edersin onda bile kasar yani futbolcu kabul etmez...
Sosyal ağlarda paylaş

poopla said:

3.sene ronaldinho altayda gourcuff kskde ? çok gerçekçi yahu fm
Eğer sadece Türkiye ligi açıksa bu olayın olma ihtimali çok yüksek zira oyun açık olan liglere göre oynuyor ayrıca Ronaldinho'yu 3. sene 32 yaşında kimse istemiyor kontratı çok yüksek olduğu için kendisini ikna edersen ve istediği fiyatı verirsen her yere gelir.

Oyunla ilgili tek problem katar etkisi yok yani böyle yaşlı oyuncular katara gitmiyor eğer onu da yapsalar oyun çok daha gerçekçi olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Yok oyunu orjinal oynuyorum da işte çok ender denk gelmesi lazım. Ronaldinho boşa düşecek, sende de para olacak o anda basacaksın parayı alacaksın. Boşa düşen adamın istediği maaş da düşüyor tabi, talep etme lüksü olamıyor pek. Ama düşürmüyolar tabii ki, o yüzden genç alıp kendi yıldızını yaratmak lazım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Single player oynuyorsan bir 15-20 sene geçmeden alamazsın kolay kolay, ya da save&load'larla her sene CL falan alman lazım kısa sürede alabilmek için.

Senin takımının ünü kadar oynadığın ülkenin ünü de önemli çünkü. Sen ne kadar iyi olursan ol "Türkiye ligine gelmem ben" diyor adamlar (hem lig reputationuna hem kulüp reputationuna bakılıyor.) ama tutup da her sene CL'de final oynayıp kazanıyosan "ulan yemişim türkiyesini adamlar artık aşmış" diyip geliyorlar. Gerçek hayattaki örnek: Olimpik Lyon :P

Ya da multi oyun açarsınız 4-5 kişi GS FB BJK TS BS falan doldurursunuz, sonra canavar gibi adamları satın alırsınız parlatırsınız, hepiniz CL'de uefada ilerlersiniz. Ülke reputationu tek takımdan değil 4-5 takımdan boost aldığı için çok daha hızlı artar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bjk alsın bu guizayı bi daha bi 5 sene maç falan izlemem herhalde.

Loic Remy güzel oyuncu 1-2 kez izledim,guizadan faydalı olacağı kesin.
Gyan kesinlikle şişirdikleri kadar iyi bi oyuncu değil yapmayın etmeyin yani ona verilecek paraya çok daha klas oyuncular alınır.Adamda bitiricilik yok sırf fizik.gol atma isteği var ama adamın yeteneği yetmiyor resmen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...