Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Evet dediğin gibi yıllık ücret çok çok iyi,zaten en büyük yük o ücretlerde oluyor,yoksa bonservis bir kere veriliyor ki sattığımız oyunculardan dolayı o kadar bonsverislik adam alabiliriz(onlar bile taksit zaten)...E ücret dengelerini de düşürünce kulüp 2-3 yılda ciddi kara geçer...
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Gültekin aga beşiktaşlı. Rıdvan şampiyon olduğumuz sene, hadi iyisin filan diyordu Gültekin kitleniyordu böyle haha çaktırmamaya çalışıyordu.

güntekin onay'ın babası eski beşiktaş antrenörüydü zaten hsddsafsda adam ezelden beri beşiktaş'lıyım diye takılıyordu zaten
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

bence en büyük sorun takımdaki zeka seviyesi. şöle kıs paslarla topu ileri çıkartmak filan sorun oluyo. organizasyon yapamıyolar. 5 dakika yapsalar bunu sonra hemen boka sarıyolar. kaos egemen oluyo. gibi düşünüyorum ben
orta sahada mustafa sarp ve barış gibi adamlar olunca çok normal.cana iyi güzelde birde yanında kallstörm ü bitirselerdi süper olcaktı.tam aradığımız tarzda bir oyuncu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu adam bir devre sahada kaldı zaten, bunun yaklaşık 10 dakikası da futbol oynanmadan geçti.
Sezon öncesi hazırlık maçında sürekli duran bir oyunda 30 dakikada ne yapmasını bekliyordunuz ki rezalet oynadı adam?
8 kişiye çalım atıp gol atmasını beklemiyor zaten kimse bu adamın. 90 dakika mücadele edip top kapıp rakip takımı yıldırıcak,aldığı topları hızlı bi şekilde takım arkadaşlarına ileticek.
O kadar subjektif ki değerlendirmeler ceza sahasında önünde kalan topa şut çekti top gitse köşeye takılsa -ki az buçuk ayağı topa değmiş herkes bilir ki o şutu çekmek kolay değildir- öff ne transfer yapmışlar bu adam süper vs denicek.
Sizinki direk ulan bok atıcak yer lazım hadi yeni transfere bok atalım mantığı.
Stoch 2 koşu yaptı diye göklere çıktı Cana'yla Arda yerden yere vuruluyor.
Neyse konuya girme sebebim Sporx Ben Harfa falan yazmış ilginç bi transfer olur gelirse =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...