Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Prophecy

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Bu oyunu EvE'e benzetme cesaretini gösteren arkadaşlar acaba 1 hafta'dan fazla EvE Online oynamışlar mı , merak ediyorum ..

Free to Play , çocukları dolandıran bir sistem'den başka hiçbirşey değil. ( Kısmet olsaydıda , Capon olsaydım , F2P mmo işinde olsaydım , dolandırsaydım milleti , para bassaydım ..nerdeeee)
Sosyal ağlarda paylaş

@Joker
Doğru diyosun dostum , orası öyle...de işte Free to Play oyunların %90'ı "Free to Login" modunda servis veriyor. Play kısmı pek bedava olmuyor. Dolandırmak derken aslında yanlış argo kelime kullandım , sende F2P işindesin sanırım kusura bakma. Gereğinden fazla harcama yapmaya itiyorlar gençleri demek istemiştim aslında...
Sosyal ağlarda paylaş

Closed beta başlamış fakat 100 kişi gibi komik bi beta tester sayısı var.

"It's the moment players have all been waiting for. gamigo and Reakktor Media have given the green light for closed beta testing of the space action MMOG “Black Prophecy”. The virtual universe is now open to a select crew of daring pilots looking to join the Genide or Tyi factions.

In the past few weeks, the Reakktor team has been working very hard to get “Black Prophecy” ready go to into beta testing. The focus during the first phase of testing will be on server and program stability. For that reason, only a small group of about 100 players will have access to the game server. More fighter pilots will be recruited in time."
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
f2p cocuklari dolandiran bi sistem deildee

cebinde parası olup cabuk hırslanan tipler için diyelim p:

oyun fena deil gibi duruyo

eve ile tek alakası space battle oluşu heralde o kadar :)

videolarinda istasyon içi görüntüler var ama direk "freelancer"daki gibi "sabit" görüntüler olabilir

alion joystikini allah allah modunda girision işte bildigin space-fighter--simulasyon (eve space-fighter-simulasyondan deil mesala :])

edit : ama yapimci firma ve dagiticiya pek güvenim olmadigindan
uzun ömür bicmiom :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...