Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Bu arada beyler postalara baktım da herkesi uyarıyorsunuz bayanlarla konuşurken düzgün konuşma konusunda ama neden bir bayanın ardından atıp tutuyorsunuz ki ayıp değil mi?

Bir de sanki hepiniz liz hurley kelly brooklarla takılıyorsunuz da kız beğenmiyorsunuz nasıl iş anlamadım hepiniz gizli meriçlersiniz ve kıskançsınız :D
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

Bu arada beyler postalara baktım da herkesi uyarıyorsunuz bayanlarla konuşurken düzgün konuşma konusunda ama neden bir bayanın ardından atıp tutuyorsunuz ki ayıp değil mi?

Bir de sanki hepiniz liz hurley kelly brooklarla takılıyorsunuz da kız beğenmiyorsunuz nasıl iş anlamadım hepiniz gizli meriçlersiniz ve kıskançsınız :D

karakteri penis gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

LucifeL said:

karakteri penis gibi
o zaman dikkatli ol delici bir karakter farkındaysan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kızın güzelliği ile ilgili yorum yapmak için dünya güzelleriyle çıkmaya gerek yok ama. Dünya güzellerini görüyoruz, normal güzelleri görüyoruz ve güzel olmayanları söylüyoruz. Yorum yapılcak var yapılmıycak var. Cereb e bi allahın kulu güzel yada çirkin yorumu yapmış mı olitere den başka. Ama dylan ben mankenim bi çekimde porş alcak parayı çıkarıyorum gibi postlar ve gelip anahtar resmi falan koyunca baya bi yorumu hakediyo.

Oh shit çok ciddi olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

Vingthor said:

LucifeL said:

karakteri penis gibi
o zaman dikkatli ol delici bir karakter farkındaysan ;)

MANYAK LAFMANYAK LAF
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

Bir kızın güzelliği ile ilgili yorum yapmak için dünya güzelleriyle çıkmaya gerek yok ama. Dünya güzellerini görüyoruz, normal güzelleri görüyoruz ve güzel olmayanları söylüyoruz. Yorum yapılcak var yapılmıycak var. Cereb e bi allahın kulu güzel yada çirkin yorumu yapmış mı olitere den başka. Ama dylan ben mankenim bi çekimde porş alcak parayı çıkarıyorum gibi postlar ve gelip anahtar resmi falan koyunca baya bi yorumu hakediyo.

Oh shit çok ciddi olmuş
abi emin olun dediklerinin nerdeyse hepsi doğru buna cidden emin olun derdim kimsenin avukatlığını yapmak değil ama ne olursa olsun o kadar ileriye gidilmez he erkek olsa eyvallah da yazılan postlar hakikaten ayıp yani sonuçta bayan abicim sevrsiniz sevmezsiniz kendinize yapılmasını istemediğiniz birşeyi başkasına yapmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...