Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Cystein said:

sesu said:

Bir de şu vermek falan diyen tipi banlar mısınız lütfen ya vermek nedir?

bi de şu var "selam ben forumdaki insanları tanıyorum bi de kızım sözüm geçiyo hadi bi banlayıverin" bu ne bu?

Senin kanayan yaran mı var atlamışsın hemen alakasız bir yerlere?

Tanıdığı olmasıyla ne alakası var, rahatsızlığını dile getirebilir. Siz de azıcık insan olup öküzlüğünüzden rahatsız olabilecek insanların da burada var olduğunu düşünerek yazın.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsız olduğunuz bi durum için şikayet butonuna tıklayın diye bas bas bağıran sizlersiniz, fakat "Bir de şu vermek falan diyen tipi banlar mısınız lütfen ya vermek nedir?" tarzı bi post gelince bunun tanıdık olmakla bi alakası nasıl olmuyor allah aşkına? biraz realist olalım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Tanıdık oldu da ne oldu banladık mı?

Yani şurada yazan insanların çoğunun forumda geçirdiği sürecin çoğu trolle geçiyor, el altından hakaret etmekle, küçük düşürmeye çalışmakla geçiyor ama biri çıkıp da duyduğu rahatsızlığı ilgili topicte dile getirmeye kalkınca hemen "oo tanıdık forsu koyuyor ne bu ne bu" diye son derece saçma sapan dönüşler yapılıyor.

Biz realist olacaksak siz de tepki vereceğiniz şeyi seçmeye başlayın birazcık, en son ben baktım bayağı salakça olaylar oluyor forumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de bu "tanıdık" mevzusunun kaynağı nedir ben bunu çok merak ediyorum. Biz arasına kimseyi almayan, kendi dışındaki herkesi hor gören bir topluluk değiliz, bunu da bin kere her tarafa yazdık ama ben bir daha yazmak zorunda hissettim kendimi çünkü çok canımı sıkıyor ağlamasını destekleyecek argüman bulamayanların "yönetimde tanıdığı var, taşlayın" diye gereksiz çıkış yapması.

Kimseye demedik ki bizim tanıdık kontenjanı doldu kusura bakmayın diye, gayet de yeni gelen insanlar da girdi aramıza çünkü çok kral heriflerdi. Yani şahsen benim bazı insanların ettikleri laflara normalden daha fazla tepki verdiğim oluyor, bunun nedeni de forum genelindeki hareketlerinin hoşuma gitmiyor olması ki bu şekilde davranmak herkese serbest, kimse kimseyi sevmek ya da severmiş gibi yapmak zorunda değil. Mesela bence jahrein çok sevimsiz bir adam, o yüzden oturup yazı yazıyorum çünkü kendisini sevmediğimi bilmesi beni rahatsız etmiyor. Bunun tanıdık/tanımadık olayıyla hiç bir alakası yok, lütfen böyle şeylere çekmeyin konuyu. Bu tamamen bazı insanların foruma yansıttıkları karakterlerinin bir çoğumuza itici gelmesiyle alakalı bir durum.

Rasmon yanlış anlama lafım sana değil burada, açıklama yapma gereği duydum sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...