Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

yok lan hiç bişey değil. yurtdışını görünce anlıyorsun. ama işte bölüm değiştirdiğim için lisanstan mezun olunca çok yurtdışına başvurma konusundan gazlayamadım kendimi. kötü olmadı aslında baya ders aldım çünkü masterda da daha ilk seneden. doktoraya inş
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

yok lan hiç bişey değil. yurtdışını görünce anlıyorsun. ama işte bölüm değiştirdiğim için lisanstan mezun olunca çok yurtdışına başvurma konusundan gazlayamadım kendimi. kötü olmadı aslında baya ders aldım çünkü masterda da daha ilk seneden. doktoraya inş

Amin. ^^
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz ispatlı formüllü bilimlerde olmuyorda.. sosyal bilimlerde inanılmaz trolleniyor insanlar..

geçen dönem bir ders anlattım.. öncesinde sadece sınıfı troollüyordum hoca geldi en anlatıyorsun dedi istifimi bozmadan devam ettim "aa çok ilgniç" dedi sonra baktım hoca anlattırtıyor iş iyice boka sardı trollden reele nerede nasıl geçirdim bilemedim ama en sonunda gerçek dinamiklere getirdim işi.. bilmediği konu olunca hocalarda acaip trolle geliyor "this is the new shit" çekiyorsun, tabii işin altında finans hocasına kalkınma iktisadı üzerinden troll çekmeninde etkisi vardı ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...