Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[MAFIA] MAFYAKIBINON

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

cenx said:

oyunun basında basit bi townie olduğum için diğerlerine uydum. daha sonra dank etti zaten neler döndüğü. birde fazla konusmak istemiyorum çünki yalış çıkarım yapmanıza neden olabilirim diye. ultra pro yada herneyse öyle bir rolüm yok.

Sadece bir kere değil ki 3 kere Tunca'nın oylarını takip etmişsin. Daha sonra dank etti dediğin de 4 dakika sonra. Kusura bakma ama Vingthor gibi saçmalamıyorsan sen mafyalardan birisin.
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:

cenx said:

peki katil sensen?

cenx'in mafyadan tekil olarak bahsetmesi de kafamda masumlardan yana olduğu izlenimini yarattı. kendisi mafya'ya dahil olsaydı birden fazla katil olduğunu bilirdi. tabi 2 olasılık daha var, sırf bunu düşünmemiz için böyle hitap etmeyi seçti veya oyunda gerçekten bir tane katil var ve o da cenx. ama ilk söylediğim daha olası geliyor bana.

bide bu var gerçi bunun üstüne
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Şüpheli davranışlarının üstüne düzgünce ve mantıklı bir savunma yapmak yerine insanları suçluyorsun ve hedef şaşırtıp kafa karıştırmaya çalışıyorsun. Mmfs Mmfs mayfa kokuyor

başından itibaren tuncanın ısrarlarını bır kez daha oku anlarsın zaten. düz bir townie olarak daha fazla açıklama yapıp kafa bulandırmakta istemiyorum.
Nosfe said:

cenx said:

oyunun basında basit bi townie olduğum için diğerlerine uydum. daha sonra dank etti zaten neler döndüğü. birde fazla konusmak istemiyorum çünki yalış çıkarım yapmanıza neden olabilirim diye. ultra pro yada herneyse öyle bir rolüm yok.

Sadece bir kere değil ki 3 kere Tunca'nın oylarını takip etmişsin. Daha sonra dank etti dediğin de 4 dakika sonra. Kusura bakma ama Vingthor gibi saçmalamıyorsan sen mafyalardan birisin.

evet cünki daha onceki taktikle tek bir kişi üzerine yoğunlaşıp hep birlikte hareket etmek istedim
sonra bir kez daha okuyunca fikrim değişti.
çok basit bir olay yüzünden ısrarla üzerime geldiğin için
Linç oyu geri çekme: Tunca
Linç Oyu:Nosfe
Sosyal ağlarda paylaş

şu an takip aşamasındayım daha çok.

tunca oyun başında konusmayanları konusturmak amacıyla hızlı linc girisimlerinde bulunda, oyunun ilerlemesi icin mantıklıydı düsüncesi ve ben de destekledim. ama bu turdaki tutumunu önceki tur ile sentezleyince ciddi süphelerim var. benim gözümde suclu su an ama cok fena faillayıp oldukca iyi niyetli, cabalayan bir townie de olabilir. hislerim ve tahminlerim %100 olması mümkün degil tabiki. ondan önce takipcisi cenx'i aradan cıkarıp tuncanın tepki ve olayların devamını görünce resim netlesecek bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Linç oyu: cenx

bende aynı sebeplerle cenx'e oy vermek istiyorum. tek şüpheli o değil ama ona karşı bir tutum var zaten diğer şüphe duyduklarımda cenx'e benzer hareket ettiklerinden dolayı.

ayrıca kafamda 2 tane grup var mafya olarak gördüğüm. cenxte bunlardan biri eğer mafya çıkarsa o kesime yönelirim, çıkmazsa diğerine. kilit gibi duruyor şuan benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

blazkowicz said:

açıkçası koyun psikolojisi ile güdülen bir townie de olsa da cenx'e linç girişiminde bulunacağım ben de.

ama asıl suçlu tuncadır benim gözümde. hele bir piyonunu devirelim savunmasız kalsın.

Linç Oyu: cenx

Şu mesaj inanılmaz saçma geldi bana açıkçası. tunca'nın suçlu olduğunu düşünüyorsan neden gidip cenx'e oy verirsin ki? Düşüncelerini açıkla, biz de tunca'nın suçlu olduğuna ikna olursak onu linç ederiz.

"cenx'i keselim, tunca'nın tepkisine bakarız" yazdığın zaman tunca okuyup ona göre tepki veremiyor sanki.

Sırf ortalığı karıştırmamak için oy vermiyorum sana şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ortalığın karışması iyi bir şey değil.

En basit konularda bile insanların birbirlerini anlamaları güçleşiyor. Mafya'nın kafa karıştırması kolaylaşıyor. İnsanlar birbirlerini dinleyip, dinlediklerini karşılaştırmayı bıraktığı anda mafya avantajlı oluyor. Kaldı ki 2 townie öldü bile, zaten büyük bir avantajları var, üstüne bir de her kafadan farklı ses çıkarsa mafya göremeden yeniliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cassiline said:

"cenx mafya çıkarsa tunca da mafyadır" diyebiliyorsun rahatlıkla da, ya cenx townie çıkarsa? İpin ucuna tunca'yı koyduğun gibi kendini koyabiliyor musun?

Kaç kere aynı şeyi yazmam lazım sıraladım cenx'in yaptıklarını. Mantıklı bir açıklama getiremiyor, kendini savunamıyor sen de hedef saptırıp duruyorsun. Beni bırak sen kendini ipin ucuna koydun haberin yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:

Cassiline said:

"cenx mafya çıkarsa tunca da mafyadır" diyebiliyorsun rahatlıkla da, ya cenx townie çıkarsa? İpin ucuna tunca'yı koyduğun gibi kendini koyabiliyor musun?

Kaç kere aynı şeyi yazmam lazım sıraladım cenx'in yaptıklarını. Mantıklı bir açıklama getiremiyor, kendini savunamıyor sen de hedef saptırıp duruyorsun. Beni bırak sen kendini ipin ucuna koydun haberin yok.

daha ne kadar mantıklı bir açıklama getirebilirim onu duşunuyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:

Cassiline said:

Hedef falan saptırdığım yok, farkettiysen cenx'i koruyacak en ufak bir şey söylemiş değilim. Herkesin savunması kendine.

Sen ise sürekli hedef gösteriyorsun. cenx linç için gereken oyların yarısını almış zaten, sen ise cenx'ten sonraki kurbanı bile belirlemişsin. Hadi tamam, kurduğun mantığın sonucu bu diyorum, cenx'in linç edilmesi ve suçlu çıkması durumunda haklı olabilirsin bile diyorum fakat ya cenx masum çıkarsa? O zaman yanlış kişiyi suçladığını kabul edebilecek misin? Sorduğum soru bu, aldığım karşılık tehdit.
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl konuya değinmeden etrafında dolaşıyorsun, Tunca ve Cenx'in mafya olduğunu savunanlar var. Bunlar masumdur ya da suçludur diye fikir belirtmek yerine, "sen niye oy verdin, ya sen X masumsa sorumluluğunu alabilecek misin" gibi mesajlar atıyorsun. Bu ortalığı karıştırmadır.

Bu arada cenx masumsa yanlış kişiyi suçladığımı kabul ederim tabi. Ya napıcam ki "Azmo yalnış biliyor mafya o aslında" mı diycem?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...