Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade: Warband Multiplayer

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

ya RN'ler geliyor surekli o acidan konusabilecegim onlar var sadece. Diger oyuncularin oyunlarini tam olarak bilemiyorum. Yorum yapamam. Ama adamlarin bir sistemi var sonucta ve bu sistem insanlari gelistirmeye itiyorsa kazanan onlar olur.

soyle bir ekleme yapayim, kotu etkileri yok mu ? var. Mesela, duel yapiyoruz adam geliyor. Bos bos muhabbet, " PATININ EN IYISI KIM KANKA DUEL YAPAYIM ". Yenince basa gececek heralde.

RN ornegini soylememin nedeni, gelisiyor olmalari. Egitim ve antremanlari etkili demekki diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece RN için konuşmuyorum Türk clanlarının genel adeti. Maç teklif ettim, teklif aldım ordan biliyorum. Kazanmakla kafayı bozdukları için en iyi bir kaç oyuncuyla maç yapmak istiyorlar. 3-4 kişi maç yaparken taktik falan etkisi yok ki 1v1 yap aynı kapıya çıkar. Maçın asıl eğlenceli yanı kim daha iyi koordine oluyor, kimin taktikleri iyi vs.

Neyse kim daha iyi diye birbirinizi yiyeceğinize yabancı bir clanla maç ayarlayalım. Mesela daha önce 1-2 maç yapmış klanlar var onlar olabilir. İsterseniz ZHG ile de ayarlarım iyi falan değil ortalama bir clan zaten. Olmazsa OLL, AB vs. tam patinin dişine göre.
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

Phae said:

Aeropostale the shield faggot(Shiel- Oh wait)

Mortis said:

onun dışında Braveheart var kral kaplumbağa

Çok doğru tespitler.

Gözlerinizden öperim, Yaşar Ustanız.

gel gel, akşam seni de ahmet'i de çift elli silahlarla kesmezsem.. hatta yumruk manyağı yapıcam lan.
Sosyal ağlarda paylaş

ya iyi de bizde iyi fake yapan o kadar yokki, fake yapacam diye oluyorsunuz. Armor fln giydiginiz icin farketmiyorsunuz aldiginiz dmglari o kadar. Yani armor kotu veya kalkan demiyorum, ben daha survival olmak icin armor kalkan kullanmiyorum, kendi tercihim. Yaptigim hatanin cezasini gormek istiyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

bu aksam giricekmiyiz gençlik.ona göre 7 de falan girerim ısınamadan girince tokat yiyorum

8 gibi bakariz kac kisi var iste, ona gore 9 da zaman kaybetmeden yapariz bir seyler de onceden soylemedigimiz icin belki gelmez fazla kisi. gelmezlerse kucuk caplida olsa yapariz bisi. hatta az olursak taktiksel calisma yapalim dicem de, sizde o sabir ve ileri gorusluluk yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...