Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade: Warband Multiplayer

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

of ne kadar ciddiye aldınız ahmetin postunu

her akşam vente girip her akşam M&B oynayan bi tayfa var pati serverından , o fix giren adamlardan yapmış o listeyi sadece

tabi ki top10 bu diil.

girin abi madme oynamak istiosunuz girin biz akşamları girip bearber battle vs yapioruz, hani antreman ayağına topluca çağırıorz ama siz de girin ki bizim elimiz gözümüz alışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Serverın kurulmasını söyleyen sezgin, clanı kuran flamasını ayarlayan benim, sonra mortis geldi onun da gelmesiyle her bokla yine üçümüz ilgilendik. Senin gibi en başından beri oynayanlar var(red), adam gelmiş top10 çıkarıyor burada. Burada böyle bir adam seçelim kadro çıkaralım yapılacaksa Sezgin'dir bunu yapacak insan. Mortis ve ben de yardımcı oluruz. Yapılacak olsa çoktan yapılırdı zaten, herşey otursun diye bekleniyor. Olay iyi oynamak değil, burada serverın açılmasından başlayarak emek veren insanlar var, son zamanlarda giremedik bizden daha antremanlısınız 2 kestiniz diye böyle hareketlere girmeyiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya dediim gibi xunn orda kimleri online görüosa sürekli aklında kalan onlardan liste yapmış bu kadar

eğer öle bi clan maçına vs gireceksek tabi ki böle olmıcak. sinirlenmeye gerek yok.

Hani o listede Deno, Braveheart falan hep standart iyi oynayan adamlar hepsi kalkan ve one handed a odaklnamış, mesela dierleri, ben, phyx, yasarusta falan hep günümüzdeysek oynayan adamlarız bazen gelen geçen kesio, bazen önümüzde adam duramio vs. Standart yakalayamamış insanlarız genelde. Xelee desen zaten yeni başladı ama gayet de ii oynuo. Sereglin desen fallout oynuo bu aralar pek antremanlı değil ama hep belli bi iyilikde oynuodu zaten başından beri ondan şüphemiz yok. Cake sen de gayet ii oynayan bi adamsın zaten, başından beri, sadece çok az giriosun oyuna. ama her geldiinde de belli bi standartta iyi oynuosun. Bunun dışında PİJ ve Lasombra atla dehşet yaratan insanlar. Onun dışnda bir sürü adam var PATI Den arada giren, antremanlara gelen ama gün içersinde girmeyen.

Xunn a gelecek olursak, o fazla iyi xP
Sosyal ağlarda paylaş

ahmet ne adisin lan adam bana shield faggot yazmış.

tartışmaya gerek yok, geyik amaçlı atmış o post'u belli. pati'den şu ana kadar kötü oynayan birini görmedim ben açıkcası, herkes belli konularda gayet iyi. bir tek dworgian yeni olduğu için yeni yeni alışıyor, onun dışında herkes belli bir standartta oynuyor zaten.

cake, senin oyunculuğunu biz zaten biliyoruz abi, ahmet'in top 8'ine girsen ne oluuur girmesen ne olur sdf. liste'nin adı top zaten, beni yazdığı için pişmanım mesela.

gökhan da belirtmiş zaten, sezgin ve sen bu aralar çok online olamıyorsunuz diye unutmuştur yazmayı. fikir olarak iyi bir şey ama, ben de geçen sayfalarda attığım uzun postda belirtmiştim bir liste yapalım, herkesin iyi olduğu birlikleri yazalım falan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sipeys oynuyor musun ki abi ben seni sadece bir kere o organize çalışmamızda oynarken gördüm, atlıydın. Bu.

Sadece her akşam ki vent tayfasından çıkardım, zaten giren herkesi koydum. ki Top 8 diye bir sınırlama zaten yok, slot doldurabilen adam bazında yazdım acayip ciddiye alınmış postum.

Ben takım falan belirlemiyorum abiler kimin ne görevi üstlenebildiğin yazıyorum allah sizi kahretmesin.

Ama maçlara gelmek isteyen, ben pro olucam diyenler yazsın ki buraya seçmeler ayarlansın, takım oluşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Serverın kurulmasını söyleyen sezgin, clanı kuran flamasını ayarlayan benim, sonra mortis geldi onun da gelmesiyle her bokla yine üçümüz ilgilendik. Senin gibi en başından beri oynayanlar var(red), adam gelmiş top10 çıkarıyor burada. Burada böyle bir adam seçelim kadro çıkaralım yapılacaksa Sezgin'dir bunu yapacak insan. Mortis ve ben de yardımcı oluruz. Yapılacak olsa çoktan yapılırdı zaten, herşey otursun diye bekleniyor. Olay iyi oynamak değil, burada serverın açılmasından başlayarak emek veren insanlar var, son zamanlarda giremedik bizden daha antremanlısınız 2 kestiniz diye böyle hareketlere girmeyiniz.

Emekçinin hakkı emekçiye yaşasın 1 mayıs.

Edit: Öff, sloganı bile yanlış yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

abi şu en az pingli duel serverına girmeyin.2 kere girdim 2 sindede kicklendim.
1. olunca kickliolar :D
(evet 2 kere girdim 2sindede 1. oldum)

2 kişi vardı sanırım :)

valla ben oyunu ilk aldıgımda baya bi oynadım.ama şimdi sadece antremanlara giriyorum.normal oyuna girincede ısınmam bi 1 saat sürüyor :)

hani rastgele oynamaktan sıkıldım cunku.hani böyle taktik takım oyunu falan istiyorum ondan topluca oynadıgımızda geliyorum sadece :)
Sosyal ağlarda paylaş

top 8910 u birakin da girin abi servere. Evet bildigin koreldim az oynamaya basladigim icin, archerda iyi degilim orta kararim iste ama archer lazim bize o yuzden archer basladim. Su mac ve toplanma isini sardiramadik herkese benim derdim orda.

Ya surda mac ayarlasak cake,pijj,lasombra ve red lazim cunku atli oynayan en iyi insanlar. Hatta Turkiye'deki desek ? :P Ama olay ne olur; bir takim secmek gerekirse hem atlida iyi olup hem de melee de hayatta kalabilecek insanlar secilir. Aslinda boyle bir duruma hic gerek kalmaz cunku illaki birileri online olmaz zar zor cikaririz 10 kisi.

Neyse FLAME'i birakin da bugun mu oynuyoruz? yarin mi? 10v10 cevirelim bi battle.

edit: pff imla
Sosyal ağlarda paylaş

En kucuk ornegi, bakin RN'ye adamlar kotu oynayan herkesi atti klanlarindan ve yeni tipler almaya basladilar. Aldiklari kisiler bizim serverda oynuyorlardi ve biliyorduk ne kadar iyi-kotu oynadiklarini. Suan adamlara bakin, gelisiyorlar. Basitce adamlar oturup antrenman vs yapiyor ve ise yariyor. Biz de laf geveliyoruz bana kalirsa.

Bu arada yukardaki konuya onceden de soylemistim, kimse kurdu muydu geyigi yapmayin. Kisisel is yapan cok az, topluca oldu. Fikir ortaya atildi ama bir cok kisi destek verdi ve oyle acildi server. Cake taa ilk gunden diyordum abi kurucu fln yok, bize takim liderleri lazim. Alin mac yaptik, taktik vercem konusacam diye oynayamiyorum. Gerektiginde devreye girecek, yenilirken flamayi alip " aga bir taktik uygulatabilir miyim?" diyecek, ortaya cikacak, gunu kurtaracak kisiler lazim.

Sahibi Nefr gelsin bence tartisma bitsin!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...