Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

celestial steed blizzard store'da (şuan)

BaaL

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

f2p mantığıyla p2p oyun nasıl birleştirilir ve oyuncu sömürülür?

somuru yok yanniz burda
alan memnun satan memnun

olay tuketim manyagi oyuncu kitlesinde, hype ile cok kolay gaza gelip HERKES ALIYOR BENDE ALMALIYIM diye saldirip activision a her alanda apra kazandiriyoruz (5 saatlik single playeri olan malum oyun dahil)

liste vardi bitane, MW2 yi dedicated yok diye satin almiyicagini protesto ettigini soyliyen adamlar
kotaku mu ne oyunun ciktigi gun bunlarin %70 inin MW2 oynadigini gosteren gamertag koleksiyon resmi yollamisti adfssdf
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Xenocide said:

f2p mantığıyla p2p oyun nasıl birleştirilir ve oyuncu sömürülür?

somuru yok yanniz burda
alan memnun satan memnun

olay tuketim manyagi oyuncu kitlesinde, hype ile cok kolay gaza gelip HERKES ALIYOR BENDE ALMALIYIM diye saldirip activision a her alanda apra kazandiriyoruz (5 saatlik single playeri olan malum oyun dahil)

liste vardi bitane, MW2 yi dedicated yok diye satin almiyicagini protesto ettigini soyliyen adamlar
kotaku mu ne oyunun ciktigi gun bunlarin %70 inin MW2 oynadigini gosteren gamertag koleksiyon resmi yollamisti adfssdf

abi bence sömürü var, şöyle var. Bu oyun f2p değil yani para ile item satışı gibi birşey söz konusu olmamalı. Sen bu oyuna zaten kutuyu alırken para ödüyorsun, birde aylık para ödüyorsun. Yani herkes aynı şartlarda oynuyor olmalı. niye fazladan para veren adama ekstradan bi ayrıcalık tanınıyor? ha diceksinki ama o atın ek bi özellik kattığı yok, diğer mountlarla aynı, sadece şekil. olabilir ama sonuçta sömürü çünkü oyuncunun aklını çeliyor. Yani ne anladım ben o zaman P2P olmasından? Adamlar shop açsa, her item'ın bide cafcaflısından satsalar ama özellik olarak bi avantaj sağlamasa yine aynı şeyi mi diyeceksiniz? bence çok büyük haksızlık.

bide edit: alan memnun satan memnun ama alamayan memnun değil abi. P2P oyunda "alamayan" diye bi kavram olmamalı. O F2P'nin olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...