Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Celestial Steed on Blizzard Store

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Tbh! all those whiny sh*t faces! that are whineing about the mount are unemployed noobs that are crying because they probably wont afford it! HAHA get a grip on your life!

GET A JOBi]

oh btw! im totally going to buy the mount! even if it cost $200!! JUST BECAUSE I CAN!and to that guy that said that he will be laughing to everone that got it! maybe you haven't thought about that not everyone that is playing wow is unemployed and living in their moms basement!

Fa**ot
Sosyal ağlarda paylaş

Gidip 10 kişi köşedeki boş arsa yerine, halı sahada maç yapıyorsun. Oraya verdiğin paraya gerek var mı? Yok.

Denize gidip yüzmek yerine para verip havuza giriyorsun, gerek var mı ? Yok.

10 arkadaş toplanıp bir evde içmek yerine, bara gidip 5 katı para bayılıyorsun gerek var mı? yok.

Niye yapıyoruz bunları o zaman. Çünkü zaten para kazanma amacımız bu, daha fazla eğlence, daha iyi hizmet, daha yüksek konfor için o parayı harcamak istememizde bu yüzden.

Real para ile gold almak 1 yıl öncesine kadar sık yaptığım birşeydi. Niye yapıyordum? Çünkü günde 2 saat az farm yapmak kızımla fazladan 2 saat geçirmemi sağlıyordu. Yani ben aslında para verip gold değil zaman satın alıyordum.

Bu bineğide alırım büyük ihtimalle, Niye? göze hoş görünüyorda o sebeple. Gibip günlerimi harcayıp buna benzer hoş görünen bir binekte farmlıyabilirim. Ama zamanı harcamak istemiyorum, parasını verir alırım kalan zamanımı kızıma ayırırım. 2x2=4
Sosyal ağlarda paylaş

Abi mounta para mı verilir allasen. Gerçi mount için kasan insanlar da var yok zf run yok bilmemne. HC achileri nerfler gelmeden yapacak kadar iyi olduğum için proto drakeimvar en güzel kırmızısından. Başka bişey gerekli değil.

Ha swift flight form olsaydı o en iyiydi ama napalım duryid değilim.

Bide blizz bu tür şekille ilgili itemları falan parayla vermeye devam edecek ama doğrudan combata etki eden herhangi bişeyi parayla satmazlar. En azından yakın dönemde yaptıkları açıklama böyle, kataklizörden sonra ibre başka yerleri de gösterebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Gidip 10 kişi köşedeki boş arsa yerine, halı sahada maç yapıyorsun. Oraya verdiğin paraya gerek var mı? Yok.

Denize gidip yüzmek yerine para verip havuza giriyorsun, gerek var mı ? Yok.

10 arkadaş toplanıp bir evde içmek yerine, bara gidip 5 katı para bayılıyorsun gerek var mı? yok.

Niye yapıyoruz bunları o zaman. Çünkü zaten para kazanma amacımız bu, daha fazla eğlence, daha iyi hizmet, daha yüksek konfor için o parayı harcamak istememizde bu yüzden.

Real para ile gold almak 1 yıl öncesine kadar sık yaptığım birşeydi. Niye yapıyordum? Çünkü günde 2 saat az farm yapmak kızımla fazladan 2 saat geçirmemi sağlıyordu. Yani ben aslında para verip gold değil zaman satın alıyordum.

Bu bineğide alırım büyük ihtimalle, Niye? göze hoş görünüyorda o sebeple. Gibip günlerimi harcayıp buna benzer hoş görünen bir binekte farmlıyabilirim. Ama zamanı harcamak istemiyorum, parasını verir alırım kalan zamanımı kızıma ayırırım. 2x2=4

Boş bir arsada maç yapmak ile halı sahada maç yapmak arasında fark var.

Denize girmek ile havuza girmek arasında fark var.

Bunları örneklemen çok acı.

Freemoon o kadar asosyal olmuşsun ki, yuh diyorum. Bu kadar olur. Asosyalliğin, halı sahada maç yapmayı, havuza girmeyi '' tuhaf ve esasında gereksiz '' gördüğü gibi, kızını sevmek için daha fazla vakit ayırmayı, buraya vereceğin paraya bağlayarak örneklendirmektesin. fizyolojik bir sorun gibi duruyor.

Üzgünüm.
Sosyal ağlarda paylaş

En çok size bu koyuyor dimi. Ailesi , gayet güzel bir işi, hayvan gibi geniş çevresi, üstüne parası ve hatta hala oyun oynamak için zamanı olan bir adam kanınıza dokunuyor.

Kedi ve ciğer olayı bu normal, pisikolaklar bu davalara bakıyor.

Dahası okumanızda yok, halı sahaya para harcamayı gereksiz gören sizin bakış açınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...