Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle Of The Immortals

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Ücretsiz olarak sunulan içerik tatmin edici. Fakat Rank Lister'de adım olsun , güçlü olmalıyım ,PVP'de söz sahibi olmalıyım gibi endişelerin var ise , her F2P oyunda olduğu gibi ücretsiz olarak bu amaçlarına ulaşmak zor olacaktır.

Ben de casual oynuyorum.Sadece arkadaşların ile Event'lerde zaman geçirmek için bile oynanabilir. Atlantis'e adım atana kadar hatta lvl30-40'a kadar sabrede bilirsen , aklına bile gelmeyecek oyun detayı ile karşılaşacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi gazla yükledim. 32 lvl oldum ama ne quest bulabiliyorum ne bişi. eventleri buldum ama nasıl yapılacağını çözemedım yardım edende yok gezip duruyorum öyle.. ilk başta sevmiştim ama 2 gundur sıkılmaya başladım ilerlemeyince oyun.. biri bana yardım etsin aquarius serverinde champ ım.

turkey diye bi guilde girdim ordanda iş cıkmadı yardım eden falan yok.. questleri anlatan bi yer olsa.türkçe falan süper olacak..

HocaEfendi nickim
Sosyal ağlarda paylaş

lava heights, world tree garden, pyramid hallucination, giza 70 ve 80 sonrası için gayet eglenceli ve güzel tasarlanmis instancelar. world tree garden ve lava heights elite baya zor hatta.

ya dediğim gibi 65-70 olana kadar sabredebilirsen eglenceli ilerdeki instance ve eventlar.

zaten ilk 20 lvl tutorial hesabı, interface vs anlatıyor, kontrollere falan alıştırma falan.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp için ancient ruins var gün içerisinde bg tarzı. 2 takım halinde savasiliyor. world pvp safe zone olmayan heryerde mümkün. fort glacier diye bir guild savasi var guild rank 3 gerekiyor. soul bound crypt var bi de pvp için.

yeşil isimli birilerini öldürürsen infamy kazanıyorsun ve kırmızı oluyor ismin. kırmızıyken ölmemeye dikkat et :> bi de infamy çok yükselirsa baya uzun jail oalyı falan var.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında pek bi kaosluk olay yok ta işte alışana kadar biraz karışık gibi duruyor.

questler için quest log ve progress bar gayet yeterli.

herhangi bir haritada bir npc yada mob bulmak için M ile haritayı açıp sağ taraftan seçmeniz yeterli.

event ve instancelar için de F8 ile açılan menuden istediğiniz event yada instance seçtikten sonra sağ üstteki event npc den tek tıklamayla ulaşabilirsiniz.

oyunda baya fazla çeşit mount var. ilk alınan class mount her classin kendine özgü class mountu. %2-4-6-8-10 en önemli statınızı arttırıyor upgrade seviyesine göre. diğer tüm mountlarda upgrade edildikçe verdikleri buff gelişiyor.

pet sistemi biraz gıcık. gerçekten iyi bi pet edinmek için ya çok çok şanslı olmak lazım yada baya para ayırmak gerekli. item ve skilleri fullemeden bence fazla bulaşmayın pet işine.

crafta gelince, çok bişey yok şu an craft ile yapilabilen. ileride eklenirse bilemiyorum. ben alchemy seçtim mana food için. stardust yada başka bişey lazım olduğunda tanıdık birilerine yaptırıyorum.

son olarak oyun ileriki levellerde gerçekten çok değişiyor ve eğlenceli hale geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

skiller çok pahalı yahu?

ben de 25k coins var 1-2 tane upgrade edeyim dedim de parasını görünce vazgeçtim..

ayrıca bende 2 tane taş vardı. mountu %50 ve %30 şans ile arka arkaya upgrade ettim. o taşları nerden buluyoz mesela, tesadüfen yaptım yani upgrade'i. bir de upgrade sırasında mount patlarsa nerden alıyoz yenisini?
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıldım ben, yaklaşık 2 haftadır oynamıyorum level 66da bıraktım. hergün hep aynı şeyleri yapmak bayık geldi ya da birlikte olduğum birileri yok diye sıkıldım bilmiyorum. hergün eventleri yapabilmek için dakikalarca adam bekliyordum ve hep aynı eventlar... pvpsi fena değil alışınca güzel ama grinding yok be abi oyunda. drop muhabbeti hoşuma gitmedi sadece instancelerde topluyorsun. bi event yaparken milyon xpler toplarken gidip yaratık kesmeye kalkınca kendi levelimdeki yaratıklar 250 xp veriyor :/
skiller aşırı pahalı :P
en düşük seviyeli skilli maxlayabilmek için 1m harcadım diyeyim
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun amacı sanırım bütün eventları yap, level kas. dungeondan item topla...
60 kusur oldum da sıkıldım sanki. hoş level cap var mı oyunda? varsa kaç mesela?

bütün oyun 5-6 daily event etrafında dönerse illa ki bayar. massive bg, arena, çok çok zor 5-10 kişilik raidimsi şeyler lazım. varsa da görmedim ben. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...