Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle Of The Immortals

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Craftla urasan varmı? Alchemy seçtim kendimede ne yapacam hiç bilmiyorum. Herbalismi 20 yaptım remedy researchi 10 yaptım kaldım oyle. Craft listesinde bazı istediği itemleri nereden bulacağım konusunda ise hiçbir fikrim yok.

Birde
Pet fortify gemi nerden nasıl elde edebiliriz ? Farkı mountlara binmek mümkünmü ve nasıl ?
Sosyal ağlarda paylaş

alchemy ile mp food ve potion yapabilirsin. gereken hangi itemi bulamadın mesela? ya vendor da satılıyordur yada foraging groundstan toplaniyordur.

pet fortify gem dedigin besic pet gem/ medium pet gem ise ya diger oyunculardan yada zen ile satın alabilirsin. rainbow sonata görevlerini yap ordanda gelebiliyor petle ilgili şeyler. magic stone of growthu soruyorsan eğer o da dragon island tan düşüyor. günde 1 kez girebiliyorsun.10-20 arası düşer kişi başı sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam Beyler. Aquaris Server 'ında oynuyorum bende. Google 'da bir görevi araştırırken bu siteye rastladım. Biz arkadaşlarla Clan kurduk. TeamSpeak server 'ımız falanda var. Aklı başında oyunu gerçekten oynamaya meilli +50 Level arkadaşları clana alabilirim. Benim Char. Berzerker Level 79 nick 'im Recru oyundan ulaşabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar 52 lvl oldum fakat sormak istediğim bişey var maximum lvl'a ulaşınca noluyo? yani demek istediğim end game pvp arenaları veya alanları falanmı var girip pvp yapabileceğimiz? maximum lvl'a ulaşılınca ne yapılıyo bunu merak ediyorum. Quest sistemi çok güzel ama insan sıkılıyo bi süre sonra, arada bi pvp yapma isteği veya değişik bişeyler yapma isteği duyuyo, safe area olmayan yerlerde daldım 3-5 kişiye, kestim pk oldum sonra bekledim geçti pklığım'ki gördüğüm kadarıyla güvenli yerler haricindeki yerlerdede(yani pvp'ye açık yerlerdede)millet pvp yapmak için gezmiyo yine quest yapmak için geziyo lvl'ları yüksek olsa bile o yere kıyasla. durmadan quest yap maximum lvl'a ulaş sonra instancelardaki bosslardan item düşür veya hernerden düşüyosa, karakter max lvl'da itemlerde şahane eee sonra noluyo biri cevaplarsa sevinirim, şimdiden teşekkürler, iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz daha level atlayın görürsünüz pk yı falan arkadaşlar. Günde 4-5 defa başlayan savaş var. Kırmızı - Mavi takım şeklinde. Bunun dışında Cumartesi günleri Clan savaşları var. Görevlerin dışında da zilyon tane event var. Event'ler sayesinde hızlıca level kasabiliyorsunuz ben 81 oldum şuanda. En yüksek level adam 94 oda oyundan hiç çıkmıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Level 94 eleman 42104 zeal puanı ile 78nci sırada.
1 zealpuanı/dk 'dan , hayatının toplam 701.73 saat'ini online kalarak boşa harcamış durumda. Oyun çıkalı 90 gün olmuş. Hergün 7.5 saatten fazla oynamış. Helal olsuuun. Ben 100 saat kalmışım (fazla lan).

edit nedeni: gereksiz fazladan bilgi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...