Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fotoğraflarım

yav

Öne çıkan mesajlar

siesta

bu da taze çıktı
fotoğrafı çekeli çok oldu da, yeni işledim yani.
normalde böyle fotoşap maymunluklarından pek haz etmiyorum ama gecenin bu saatinde elimden böyle bişeyler çıktı gözümün de hoşuna gidiverdi ama gene de öldürdüm mü lan fotoğrafı yoksa diye tam emin olamadım...
siz diyin bari olmuş mu?

üstüne tıklayınca koyu renk arkaplanda ve daha büyük çıkıyomuş fotoğraf
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

son fotoda saat biraz daha görünseydi daha güzel olurdu sanki ya. ama gayet temiz fotolar =)

O saat keşke 2'yi falan gösterseydi dedim ben de. İşte o zaman fotoğrafa verdiğim ad cuk oturacaktı! Fotoşap ile girişebilirdim aslında saate ama =))

Akşamdan Kalma

sinematik çöp

miscellaneousness

rolling on green
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

o sarhoş kedinin bu kadar tesir edeceğini tahmin etmemiştim
bi tane de uslu duran mülayim bir kedi fotoğrafı ekleyeyim bari telafi olarak ^.^

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/314844_10150310591697374_755057373_8175696_743556330_n.jpg

- - -

yolculuk

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
http://farm7.static.flickr.com/6151/6207364524_92753ac203_z.jpg

abi bu işten çok anlamam belki ama en son koyduğunda da aynı şeyi gördüm, eğer yakını odak alıp planlar kuruyorsan fotoğrafta geniş kalan alanın hepsinin bulanık olması çok rahatsız ediyor, kötü duruyor. şemsiyede de bunda da aynı şey olmuş. bilmem sen ne dersin.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar sığ alan derinlği çok sık başvurduğum bir maymunluk değil aslında ama rahatsız olmanıza şaşırdım biraz8-) genelde insanların hoşuna gidiyor çünkü...hatta o bank fotoğrafı azcık beğensin millet diye çektiğim bişi pek matah bişey yok yani :D itiraf da edeyim. Demek öyle ha...

Bu sıradaki fotoğraf da arkadaştan bir saatliğine ödünç aldığım sigma 85/1.4 lens ile

Galata 85

tek bir tane adam gibi kare yakalayamayınca böyle çoklu fotoğrafları uydurup salata yapıp sunmak da son zamanlarda epey kolayıma geliyor doğrusu :P

Sosyal ağlarda paylaş

ben bunları beğendim ya, rahatsız da etmedi, yanii bir sayfa önceki o dönen kedi resminden sonra bunlar hiç rahasız edici değil,makro mu deniyor buna, ben de pek anlamam görüldüğü gibi ama fotoğraflar iyi bnm hoşuma giti yani, devamını bekliyoruz, ve kermit haklı, istinye tarabya-hatta bir kaç durak ilerisi kireçburnuna falan git, güzel fotolar yakalıyacaksın eminim;=)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...