Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Beyleri - Türk Usulü Mortal Kombat

axedice

Öne çıkan mesajlar

Fly said:

ciddi olmak gerekirse resimleri çekmekle uğraşmışlar, milyon tane sekans var

ama şu oyunu programlamak için hele ki ekip kurulmuş ise gerçekten de aman aman bir emek gerekmiyor, hele ki form bazlı geliştirme araçları kullanıldıysa.

bir iş yapacaksan adam gibi yapacaksın, buna oyun bile denemez iki üç tane apaçi ps2 oynarken kalkmış hadi biz oyun yapalım mortal kombat gibi olsun demiş bunu yapmışlar

insan bari mugen falan kasar başta da, işin temelini öğrenir, iki kostüm diktirerek karakter yapılmıyor ne yazıkki
Sosyal ağlarda paylaş

hm yanılmışım

söyle arkadaşlarına iki günlük program yazıp emeğe saygı bahçelievlere özgürlük diye gezinmesinler, şunun benzerini bizim okuldaki herkes final ödevi diye 3-4 günde tek başına yazdı.

ama karakterler için kostüm vs heves edip uğraşılmış, takdir ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

çekim istek mesajı yazmıştım kaybolmuş.::o mesaj gelmiş, geç gelmiş..

Fly senin şu arkadaşların oyunlarını merak ettim, verde oynayak..Öyle bişe yazıyonki memlekette herkes oyun yapıyo sanılır..Benim çevremde de biton adam oyun yapıyoz diye dolanıyolar, okey tavla piştiden başka bişe yok, sen ne vercen. senin arkadaşlarda yılan oyunu yazıyolardır. >:D
Sosyal ağlarda paylaş

evet tonla adam var tavladan öteye gidemeyen, haklısın o konuda

okul ödevi diyorum, nerenle okudun dayı
kuşbakışı adam patlattığın shooter, yılan değil
o form1 i görmesem diyecektim evet uğraşılmış ama kontrolleri çabuk cevap veremeyen form aplikasyonundan ibaret elimizdeki şey, nokta.

ne kadar süre harcandı bir de buna, söylesene bir
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...