Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prepaid Character Transfer

Efsun

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar 3 gündür prepaid transfer yapmaya çalışıyorum 2 acc arası herşey normal bi şekilde ilerliyor onaylama kısmınında son kredi kartan para çekcek reject veriyor 3 kere denedikten sonra işte 24 saat denemeyin yok 72 saat bloke olur uyarısı veriyor 3 gündür deniyorum her türlü kredi kartı denedim ama olmadı. Acc kredi kart olayını mı bloke ettiler acaba. Uyarıda da ödeme ile bi sıkıntı var diyor ama limit var.
Sosyal ağlarda paylaş

Paid demek istemiş işte.

Zaten eğer o kartla oyunu oynayabiliyosan, bunu da yapabiliyo olman lazım.
Sen en iyisi Visa/Mastercard olayına da bi iyice dikkat et. Kartın Visa olmasına rağmen Mastercard seçme mesela. Gerçi 3 gündür deniyorum diyosun da, nolur nolmaz sen bi bak.
Olmadı en temizi Blizzard ile de görüşmek. Banka ile görüştüm istek ulaşmadı falan diyolar dersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Efsun said:

Arkadaşlar 3 gündür prepaid transfer yapmaya çalışıyorum 2 acc arası herşey normal bi şekilde ilerliyor onaylama kısmınında son kredi kartan para çekcek reject veriyor 3 kere denedikten sonra işte 24 saat denemeyin yok 72 saat bloke olur uyarısı veriyor 3 gündür deniyorum her türlü kredi kartı denedim ama olmadı. Acc kredi kart olayını mı bloke ettiler acaba. Uyarıda da ödeme ile bi sıkıntı var diyor ama limit var.

hocam aynı uyarıyı bende aldım .hemde 3 gün denememe rağmen.blizzle görüştüm.banka ödeme yapmayı reddediyor dediler.banka ile görüştüm bizde sorun yok dediler.ama yaptıkları bir uyarı işimi çözdü.güvenlik kodu diye kartın arkasındaki 3 basamaklı sayı silindiği için yine arkasındaki dört basamaklı sayıyı girip durmuşum.banka elemanı mutlak surette 3 basamklı bi sayı var diyince silinen 3 basamaklı sayıyı anca farkedebildim o da kabartma gibi yazılmış ve mürekkebide tamamen silinmiş.yani farketmek çok zor. işlem halloldu.belki seninde öyle olmuş olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

banada olmuştu bu durum birkaç ay önce. kart çalıştığı ve bilgileri doğru girdiğim halde uyarı alıyordum. telefonla arayın blizzardı sorun büyük ihtimalle kartın ilkkez transfer işleminde kullanılmaya çalışması çıkacak. telefonda bilgileri onaylayacaksınız ve blizzard tarafından uygulanan kart engeli kaldırılacak ertesi gün kartınız sorunsuz şekilde çalışıyor olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

eğer aylığı daha az ödemek için ülke falan değiştirdiysen migration, ırk değiştirme gibi şeylerde problem çıkartıyor.başıma geldi ordan biliyorum.

aynı şey olmuştu bana da. kullandıgın kredi kartıyla accountun ülkesi aynı olması gerek bunu kontrol ediyorlar
aylık ödemede bi sorun cıkmıyor ama diger işlemleri yaptırmıyor yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...