Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

M&B Clan İsmi

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

ZAA_xxx olsun ? :P

Ya bir isim bulmak lazim. Gerci 4 kisi pati olduk hemen " MAC YAPALIM AGALAR " tipleri geldi. mw1'de de vardi ya bu tipler. " SERVER VAR GENCLER GELIN".

Guzeldi pubda oylece takilsak da ama, sey dedik soyle gun belirlesek gelenler gelse fln 1-2 saatligine oyunu mantigini nasil daha iyi oynanabilecegini ve kisa bir antreman seklinde takilsak fena olmaz diyorum. Her seviyede oynayan vardir, herkes bildigini paylasir. Gerekirse steam chatten de voip acariz mic'i olmayan bile dinler anlatacak bir sey olanlari.

Sunu 1 hafta 3-5 defa yapsak oyun kalitesi artar herkesi kisa zamanda. Biri gostermedigi surece kendi basiniza bulmasi zor biraz, zaman aliyor. 1 ay'a cok pis clan maclarina cikariz diyoruz. NEDEN OLMASIN?!?

Hatta cok ekstrem seyler de geldi aklimiza. UO tarzi kendi aramizda kucuk-buyuk turnuvalar duzenleyip, en iyi Infantry, en iyi Ranged, en iyi Lancer gibi eventler yapip ego doyumuna varabiliriz. Hatta guzel organizasyon yaparsak, gider daha genis turnuva yapariz. Sonucta 20mbit olan biri server kursa, rahatca 6-8 kisi oynar en iyi pingle. DILEGIMIZ BIR PATI SERVERI NEDEN OLMASIN?!
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

Ya bir isim bulmak lazim. Gerci 4 kisi pati olduk hemen " MAC YAPALIM AGALAR " tipleri geldi. mw1'de de vardi ya bu tipler. " SERVER VAR GENCLER GELIN".

Bunu üstüme alındım yalnız. Speysin 23 kişi olmuşuz 2.sınıf bir clanla maç yapalım demesi üstüne bizimle yapın dedim. Gelin sizi yenelim diye değil, hem antreman olur hem de bizim maçları kaydeden bir arkadaş var. Hazırlıyor, editliyor youtube'a koyuyor, izler eğleniriz diye dedim. Her neyse banaysa çok gereksiz bir ayar olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...