Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para Lazım

HolyRaider

Öne çıkan mesajlar

sırf ahden calısarak alchemy ile 600g u 1 satte 1.5-2k ya cevirebiliyorsun flask yapıp satarak. yanlız daha fazla arttıramazsın satacagın flask sayısı belli yani. günlük 600g 1 satte geliyor . çiçeği böcegi kendin farmlarsan direk sana kalıyor para. bu para çarşamba-perşembe günleri 2k yıda asıyor ve yine 1 saatte yaptığım şey , genel raid günleri bitmesinden sonra gece Frostlotus alıyorum toptan ve ucuza zaten 30 dk lık farm ile diğer çiçekleri stormpeaks ten toplarsın. Gerci bizim serverda lotus fiyatları 10-15g azalmasına rağmen flask fiyatları 2-4g arası bi azalma gösterdi yani bu aralar daha fazla kar ediyorum. warrioruma 2 haftada shadow's edge aldım . örnegin 18g dan 20 lotus aldın 360g 20 lotustan en aşşa 50 flask cıkar 50x20g(ortalama)= 1000g 640g kar. Bunu her gün tekrarlarsan para problemin kalmaz. Birde flaskları aksam 7 gibi koy en gec 8 bucuk gibi satılır hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

ozkoluous pm atmadım da, buldum hangi itemler olduğunu

şimdiye kadar güzel gidiyor. ama ah ya item koymayınca genelde çok profit göremedim ben. 15g saronite ore stacki, eternal earthin tanesini 5g ye alıyorum stack almaya kalkışınca uçuyor fiyatlar. gene de iyi ama çok sağolasın :)
Sosyal ağlarda paylaş

ozkolous said:

charda 1200g vardı tam, hepsiyle saronite ore aldım.bakalım hiç ahde item satmadan ne kazanıcam... :)

ahye hiçbir item koymadan önce +112 golddayım. yaklaşık 2-3k edecek kadar da scarlet/sky/chalce/dark fln var.yani belli fiyat aralıklarında JC kesin kar.

12.55g saronite ore/stack
69-75g eternal earth/stack

bu fiyatlardan aldım direk ahden. eğer trade channeldan toplu alım yapabilirseniz karınız dahada artacaktır. (10g/stack ore , 50-55g/stack eternal)
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında Frozen Orb fiyatları 50g'den 25g'ye gerilerken piyasayı takip etmeden direk atlamıştım, 1000g ile bütün 25g'lik orbları almıştım, satamamıştım elimde patlamıştı.
3.3.3 ile beraber tanesi 35-40g'den 25 tane falan sattım iyi geldi jfdgjk Şimdi 25g'ye geri düştü gerçi de.
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:

Longshanks said:

şu LFW de yeni çıktı ha
ne o öyle hizmet sektörü gibi

abi yeni mi, oyuna başladığımdan beridir var yahu. hani eski oyuncu sayılmam ama 2 3 yıllık bi oynamışlığım var =P. tabi yeni anlayışın farklı ise o başka =P.

ben 2005ten beri oynuyorum
ilk defa geçen gün chromaggus chatte gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gold limiti çok kötü birşey abi. Tamam anlıyorum çinlileri engellemek vs içindir ama olan bize oluyor. Migrate atmak istesen atamıyorsun limit yüzünden, hani gözünü karartıp item alıp orada satarım diyorsun ama min 3.5-5k kaybın olabiliyor. En azından en son migrate attığımda öyle olmuştu.

Bu arada 1k gold ne kadara gidiyor? Bayadır giremedim de oyuna, ucuzundan fazla goldları elden çıkarmayı deneyeceğim eh.
Sosyal ağlarda paylaş

3 gündür sabah 7-8 arası girip hacker denk getiriyorum (kesin birini hacklemişler, ya da parayla oyunla hiç alakaları yok diycem ama o da mantıksız git ah fiyatlarına bak bari)

ilkinden 2k ya 3 primordial 7 cardinal ruby 7 ametrine aldım

diğerinden 1500 e 40 abyss crystal 60 greater cosmic 25 frozen orb 20 eternal earth 20 eternal shadow 10 eternal air aldım

bugünkü de en güzeliydi heralde cardinal ruby 75 ametrine 60g 20ser tane eternal earth shadow tane 4g den 2 şer stack titanium ore tane 8g den 5 stack

allah razı olsun kafadan bi 4-5k kar oldu
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada önceden de sabahın köründe oyuna girdiğimde böyle denk getirmişliğim çok. 7-8 kere daha olmuştur böyle saçma sapan fiyatlardan alış yaptığım.
adam bi başlıyo
primordial 500g ok ?
cardinal 50g ok ?
diye spamlemeye
ben de başlıyorum trade spamlemeye bitirene kadar
her sabah 7 8 arası bi saat online olmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...