Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

agıllı olun olum

=)

Öne çıkan mesajlar

adama hayvan vs diyenler totoş sanırım sizin eşiniz ya da sevgiliniz o hatunun yerinde olsaydı ne yapacaktınız ay ne güzel yaptın çok güldük eğlendik mi diyecektiniz ? çekip vursa haklı adam burada cool görünmek adına kasıyorsunuz ibiş gibi görünüyorsunuz haberiniz yok.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi burda 2 side hatali bence... atliyani geciyorum zaten o dengesiz e peki herif malmida karisini almis oyle yerlerde motorla gezdirior kari domalmis 2 karis.. orda en az 20 kisi karisinin kicina bakiyo zaten gosteririm ama elletmem gibi bisey oluyo biraz...

motorum olcak kiz arkadasimi falan goturmem bi yere turkiye gibi bi yerde.

cok ozgur takilmaya calisincada aha bu geliyo basina :D
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:

e peki herif malmida karisini almis oyle yerlerde motorla gezdirior kari domalmis 2 karis.. orda en az 20 kisi karisinin kicina bakiyo zaten gosteririm ama elletmem gibi bisey oluyo biraz...

o ne demek ya her yer abaza dolu diye karısını sevgilisini arkasına almasın mı motorcular?
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:

simdi burda 2 side hatali bence... atliyani geciyorum zaten o dengesiz e peki herif malmida karisini almis oyle yerlerde motorla gezdirior kari domalmis 2 karis.. orda en az 20 kisi karisinin kicina bakiyo zaten gosteririm ama elletmem gibi bisey oluyo biraz...

Böyle yazdığına göre sende de aynı mantık var demekki,Türkiye abaza diye suçlama yani,woa karı domalmış 2 karış...
Lafa bak...
Niye biz hiç öyle düşünmedik acaba...
Sosyal ağlarda paylaş

Oldu o zaman eşimizi, sevgilimizi paket yaptırıp öyle gezdirelim memleket abaza kaynıyor diye. Adam nerden bilsin sokağın ortasında gündüz vakti bir soytarının dolanıp motorcuların arkasına atladığını.

Benim takıldığım o sitede sürekli full koruma aman kask aman koruma diye haykıran tipler, kaskını dirseğine takmış gezen ve eşini korumasız bir şekilde artçı olarak almış elemana tek kelime etmemeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Wayne said:

Böyle yazdığına göre sende de aynı mantık var demekki,Türkiye abaza diye suçlama yani,woa karı domalmış 2 karış...
Lafa bak...
Niye biz hiç öyle düşünmedik acaba...

ahahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:

Bu kafayla senin motorun falan olmasın nolur zaten. Apaçinin önde gidenisin
Sosyal ağlarda paylaş

ordakilerin ne dusundugunu ve nasi baktigini bilmek icin apachi olmak gerekmiyo azcik 3 5 haber izlerseniz yetiyo.

+ demek istedigimi zaten anlamissiniz o heriflerde ayni benim yazdigim gibi bakiyor benim nasil baktigimi kimse bilemez ben olaya disardan bakarak ornekler vererek yorumumu yapiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...