Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

agıllı olun olum

=)

Öne çıkan mesajlar

SNA1L said:

Esh said:

SNA1L said:

tam bir öküzmüş motorlu.

aslinda cok da okuz degil. senin de kiz arkadasina biri dayasa arkadan ya cakacaksin ya da ilelebet godo$luktan kivranacaksin.

neler derdim sana ama forumda tartısmayı sevmiyorum+godosluk anlayısın seninle tartısmamı gerektirmicek bi seviyede oldugunu gösteriyor.
sus.
git.
by.
.

bu kadar celallendigine gore palyanco sensin heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Hergonan said:

Sereglin said:

benim de aklima ilk o geldi, pandomim ayagina neler yapiyor adam da kabahat. dogru duzgun hareketini yapsa sorun cikmayacak.

bu arada next yapin diger video inanilmaz :D

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1364729911189&ref=nf#!/video/video.php?v=1364715350825

AHAHAHAHA Sonda "bak kamera sakasi" dedikten sonra tekrar vurmasi super.

sonuncu gerçekten çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

SNA1L said:

Esh said:

SNA1L said:

tam bir öküzmüş motorlu.

aslinda cok da okuz degil. senin de kiz arkadasina biri dayasa arkadan ya cakacaksin ya da ilelebet godo$luktan kivranacaksin.

neler derdim sana ama forumda tartısmayı sevmiyorum+godosluk anlayısın seninle tartısmamı gerektirmicek bi seviyede oldugunu gösteriyor.
sus.
git.
by.
.

bu kadar celallendigine gore palyanco sensin heralde

palyaço deil o köylü.
Sosyal ağlarda paylaş

pandomimci aslında salaklık etmiş. muhtemelen o anlama geleceğini bile düşünemedi, "şebeklik yapayım ilgi çekeyim" diye oturdu motora, öndeki kadına yaptığının anlamını bile aklına getirmedi herif celallenene kadar. Zaten sonra herif kızınca bi anda kafaya dank ediyo bi anda tipi değişiyo elemanın bi bet benz atıyor naptım lan diye.

Ha, kızan adam haklı tabii. Ve evet eline 3-5 kuruş tıkıştırdığınız her tipi maskot diye ortama salarsanız bunlar da yaptıkları her saçmalığın komik olduğunu düşünür bi süre sonra hareketlerini düşünüp ölçülendirmeyi bile bırakırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...