Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Sereglin said:

Napolyonn said:

size önerim tamamiyle silip baştan yüklemeniz gtx275 var eski nvidia driverıyla oynuyorum ve en ufak bir takılma bile yok genel bir optimizasyon sorunu olsa bende de olurdu. burayı okuyan insanlarda var onlarıda yanlış yönlendirmemek gerekli.

Bu yeniden kurma işlemi simdi 0'dan download mı oluyor? Sonuçta ben steam'den aldım ve yeniden kurmak istesem oyunu backup alıcam. Bu da demek oluyor ki aynı dosyalar üzerinden yeniden kuruyor olacağım. Bir şey değiştirir mi bu durum ?

işte ben dün akşama doğru dl ettim sorunsuz olması belki oradan kaynaklı olabilir diye öneri getirdim zamanın varsa denemekten zarar gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

2. oyun 44100khz de calisiyor, ses kartinizda dinamik olarak ayarlamiyorsa (sormayin, cogunuzun ayarlamiyor) kontrol panelinden sound kisminda output u 16bit@44 yapin. gerekirse restart atin. ilk acilista oyun problem cikartabilir, safe mode da acayim mi diye sorarsa acmayin.

Bu çözüm bende işe yaradı. Sorun hâlâ var, ama çok daha az sorun yaşıyorum. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Şimdi rahat rahat oynayabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

arezzo789 said:

razzRaziel said:

yalan o

aslında yalan değil.tüm oyunlarınızda .exe dosyasına bu özelliği girin çünkü w7 aero zımbırtısı ram yiyor.ve alt+tab durumlarında size avantaj sağlayacaktır.ama black ops açısından bakarsak stutter a bi etkisi yok tabiki.

2 tane windows 7 64 bit kullanıyorum. biri oyunlar için, hiç bir şey yüklemiyorum ve görsel herşey kapalı, bildiğin windows 98 gibi iğrenç görünüyor. diğerinde her şey açık ve milyonlarca program yüklendi silindi falan. ikisinde de aynı performansı veriyor geri zekalı oyun. stutter aynı.

diğer oyunlarda elbette farkediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...