Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

neyseki abimi odasına yatırdım da rahatça uyuyabilirim şimdi patch ayağına sabaha kadar ayakta kalırdım yoksa :P

Bu arada 2. vidyoyu izledim, yarın sabah çıkıp ekran kartı almaya gidiyordum ki MW2 map'lerini görünce anladım. Ya madem grafik motorunuz rezalet gidin bir yerlerden satın alın bişi yapın MW2'ye parasını verin aynı grafikle çıkarın falan filan.. Ne güzel grafikleri warmış mw2'nin :(

Kharon deneyebilirsen oyunu dene bak, buraya izlenimlerini anlat da bakalım yarın neyle karşılaşacağımızı bilerek girelim oyuna :)
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Error during initialization:
Couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Call of Duty is run from the correct folder.

Oyunu açmaya çalıştığımda şöyle bir hata veriyor. Rus cd-key'i aldıydım.

Dil pakedini kurmazsam da EXE_CANNOT_FIND_ZONE diye bir hatayla karşılaşıyorum. (zaten C: deydi steam bu arada (program files (x86) hedesinde))

Nedenini anlayabilmiş değilim. Aynı dertten muzdarip olup da çözmüş olan varsa, ne yaptığını anlatsın sevinirim.

Bu arada şu olayın nedeni steam'in oyunu doğru düzgün yükleyememesiymiş. İlk çektiğimde 6.2gb dl etti. Sonra 2 saat kadar aradım nedenini, nette de birşey yazmıyordu. Derken localized_russian_iw00.iwd vs.nin benim makinemde olmadığını farkettim.

EXE_CANNOT_FIND_ZONE hatasına çözüm olarak da bir yerde black ops dosyasındaki .nfs uzantılı şeyleri silin yazıyordu. Silip yeniden açınca steam'i bu sefer 7.8gb'ye çıktı black ops.un boyutu ve aradaki 1.6gb'yi çekmeye başladı.

Özetle bir problem olduğunda setup ya da dosyalarla ilgili ve halledemediğimizde .nfsleri siliyoruz gibi birşeymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrı post atayım bunun için;

Oynarken arada crash sorunu yaşıyor musunuz? 3 kere oyun çöktü ve ctrl alt del falan kurtarmadı.

Laptop olduğu için ısındığından şüpheleniyorum ama, altında soğutucu var ve rastgele gibi geldi crashler.

Son olarak i5 cpu, 4gb ram, nvidio 310m ekran kartım var, baya akıcı olarak high'da ve max. res.de oynuyorum 4x aa'yla.

Bu saatte de ping 70 80ms arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Birşey sorcam noob serveri falan yok mu? Free kill olarak geziniyorum her maç. Rekorum 6 kill falan haha. Aim'i sağa sola çevirmek baya zor, bir de ben saf gibi koşarken adam arkamdan gelip bıçaklıyor ruhum duymuyor.

Free for All'da falan da map görünmüyor, milletin weplerini alamıyorum. Bunlar normal mi yoksa ben bir yerde yanlış mı yapıyorum. İlk kez CoD oynuyorum, bayadır da ilk kez FPS oynuyorum; çoooook noobum :/
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Taze crash'imi yedim geldim.

Neyse mapleri öğrenince işi toparladım biraz. Ama ciddi reflex problemim var, adamı görüyorum targetlayana kadar 3 kişi vuruyor beni.

ps3'te hayal et beni,

killzone 2 single ve bad company 2'den sonra üçüncü fps oyunum konsol hayatım boyunca, üstüne üstlük ilk defa bu kadar dinamik bir oyundayım.

Gerçi mutlaka ilk üçte yer alıyorm oyun genelinde ama ölme sebeplerimin çoğu reflekslerime hakim olamamam, pc'de olsa ölmem bile şu adamlara karşı da asfd
Sosyal ağlarda paylaş

abi ii de MW2'de f ye bastın mı tamamen kendisi nişan alıp sokuyordu bıçağı zaten, adam sadece bıçağa basmış bence :)

treyarch yarın patch çıkarıyormuş yine (unofficial sanırım haber)

Patch fixed
# Perfomance fix for dual and quad core
#Friends tab fixed ( join in game)
#Theater mode fixed.

Pc Dev twitter'da yayınlamışlar, bulamadım twitter'larını bilmiorum yani hala kesin mi değil mi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...