Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

esas olayi comm man. in kriz aninda komuniteyi sakin tutmak, olayi kontrol altina almak gerekli cevaplari vermek ve duyurulari yapmaktir.

Bu herif bozuk oyunun uzerine kendi official forumu maintenance icin kapali(!!) olan bir ip nin sorumlusu. orada twitter uzerinden gerekli duyurulari yapacagiz diyip pc oyuncularina nispet yaparcasina 2 gun sonra bakin bakin zombiler modunda dunya siralamasinda 25. yim, ehah yazan bi adamdir ki tek nedeni de diger insanlarin oynayamamasi.

ustune o kadar pc kullanicisi rage e girip steam e ve gameservers a yuklendiginde (cod forumlarina ve activision support a down oldugu icin ulasamadiklari icin , mal olduklarindan degil) , o platformlar tum gerekli aciklamalari yapip kendilerine ait olmamasina ragmen nispeten de olsa sorumluluk aldilar.

Bu herif bunun ustune ohoo daha 1 gun oldu tum platformlarin uzerinde calisacagiz diye dalga gecercesine cumleler tweet ediyordu, duyuru yaparken saygili olmasini bile beceremedi ki tweetlerinin sharp tagleri bile #ceasefreakingout , #itsbeen1day gibi sacmaliklardi.

bu sirada multiplayer mode head developer in cod forumu acilinca josh olin den once insanlara cevap vermeye basladigin hatirlatmakda fayda var.

sonuc olarka ben de onu diyorum, bu herifin isi ne diye. bisey yapmiyor cunku o konuda haklisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

single bitti sonunda. sevdim ben, bi ara yok olmamis falan diyodum ama toparladi sonradan. twist bekledigim gibiydi gerci ama olsun. yalniz son oyun bitiyor ciddi ciddi falan, sonra demo sahnesi pek olmamis ehue. bi de kennedy yi seslendiren adamin sesi simpsons taki mayor quimby gibi birsey.

multi beraber esh'in sunucuda mi atiyorsunuz simdi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...