Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

LonelyWolf said:

Mighty_THoR said:

LonelyWolf said:

ya adamı yargılamasanız hemen. birader akşam üzeri 38'e 1 mi 2 mi ne yapmıştı. kicklediler bizi :D

dedicated serverların mutlu dünyasına hoşgeldin :D

hayır onuda geçtim. hırs yaptı tekrar girdi, yine bi 11 kill çekti bu sefer ban yedik :D

al işte abi. sora dedicatedta dedicated.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

bu arada hk g11 submachinegun mi?

Assault rifle ların en altında ''classified'' yazan rifle ı diyorsan, o çok degısık bısey olmus.. 3 round burst atıyor. dmgı assault rifle ların ılk sılahıyla aynı. Ama accuracy sı ınanılmaz yuksek. sadece 2 tane attachment takılabılıyor.. zoom ayarlanabılır bı scope ıle normal snıper scopeu.. ne snıper sılahı ne assault rıfle, ıkısının ortası bı halı var. ben cok sevmedım.
Sosyal ağlarda paylaş

infinity ward'un treyarch'tan iyi olduğunu herkes kabul ediyor zaten ama treyarch'ın yaptıklarına otomatik boktan demek gibi bir şart oluştu oyuncuların kafasında.

bakalım download ediyorum. world at war'a da bir sürü kişi leş falan demişti, gayet süper zevk alarak oynamıştım. bunda da öyle olacak heralde. metacritic'te 4.3 mü ne almış user'lardan oyun. komedi yav. sürü psikolojisi :D gerçi baktım da multi'si yüzünden sıfıları basmışlar insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...