Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reklamları nerden bulucaz?

Bone

Öne çıkan mesajlar

Ya dizilerin arasında adamlar deli ediyor bizi. Tam en heyecanlı kısımda araya giriyorlar..
Reklamlarını göstermek bu kadar önemliyse, ben niye bu reklamları internetten çekemiyorum?
nivea, ülker gibi sitelere baktım. Ama reklamlarını download etmemize imkan veren bir site göremedim..

tamam www.nike.com 'da europe->football'a girerek bazı reklamları indirebiliyorsunuz..
Ama nike'ın yeni çıkan reklamının Türkçesi, ingilizcesinden daha süper, daha havalı..

Arçelik'in "gelecek de bir gün gelecek", Ülker'in "Cola Turka" "Peki", BP'nindi sanıyorum "Şapkasız çıkmam abi" gibi reklamlarını internetten indiremez miyiz? Reklamları göstermek için kanallara sürüyle para öderler, zevkli dizilerin arasına girerler, ama tutup da internete koymazlar..

Acaba TRT'ye söylesek, adamlar avi veya mpg formatında cdye çekip gönderebilir mi??[hline]Beggar - Alms for the poor, alms for the poor
Lazar - Here, Reb Nahum, is one kopek.
Beggar - One kopek? Last week you gave me two kopeks.
Lazar - I had a bad week.
Beggar - So, if you had a bad week, why should I suffer?
Sosyal ağlarda paylaş

süper reklamlar var. Onları oturup izlemek isterim..

bu arada www.nike.com'da var ingilizce reklamları..
Konulamaz diye birşey yok.. Reklamının iddialı olduğundan eminsen, nike gibi koyarsın..[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
gene kendi sorunuma kendim cevap buldum ehe..

http://www.reklampark.com

da bir sürü reklamı download etmek mümkün.
hatta her reklamın müziğini yazmışlar
süper kıyak çekmişler..

ama tutup da ed2k linki vermişler..
emule ile imkansız oluyor çekmek..
kötü oluyor..
keşke torrent olsaydı hızlı hızlı çekseydik herşeyi..[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...