Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

site tasarımı tamamen değişti

mytheron

Öne çıkan mesajlar

Hergonan said:

evet maalesef gordum. dunyayi kasip kavuran "mucize tedavi" olaylarina katilan herkese karsiyim.
powerleveling olayi da baska bi olay. tam damarlarima basti yani :P

ya şimdi adam alıp satıyor
eli mahkum
sattığı ürüne " şu tedavi için ilaç , belki sorununuzu gidermede yardımcı olabilir" diyemez :P

pwl olayına girmiyorum asd
Sosyal ağlarda paylaş

onu demek istemedim,yani reklam yapmıyorum ben,başlık site tasarımını düzenlemek daha iyiye getirmek içindi,kimse benden gelsin ürün alsın diye düşünmedim bile,gerekli yerlerde reklam yapıyoruz zaten,reklam yapmadan satış nasıl iş yapılır dememdeki amaç senin foruma reklam vermişsin demeneydi,yok öyle birşey
Sosyal ağlarda paylaş

Hergonan said:

forumlara yapilan reklamlar forum icerigini kotuluyor, garbage bolumune yapsan tamam derim.

Okudum da yazdıklarını. Sen bi sus harbiden. Fazla bile yazdırmışlar seni. Sweeden boy gibi bitivermişsin. Yok şu şöyle, bu böyle.
Pazar alanındaki topiğe gir gör. Ne kadar iş yapmışız. Powerlvlingden başın yandıysa git başkasına küskün sinirini cidden. Yapıcı değil yıkıcı olacaksan, egon bizde yer alamaz. Hayde, hayde canım...
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Hergonan said:

forumlara yapilan reklamlar forum icerigini kotuluyor, garbage bolumune yapsan tamam derim.

Okudum da yazdıklarını. Sen bi sus harbiden. Fazla bile yazdırmışlar seni. Sweeden boy gibi bitivermişsin. Yok şu şöyle, bu böyle.
Pazar alanındaki topiğe gir gör. Ne kadar iş yapmışız. Powerlvlingden başın yandıysa git başkasına küskün sinirini cidden. Yapıcı değil yıkıcı olacaksan, egon bizde yer alamaz. Hayde, hayde canım...

lol. powerlevelingden basim yanmadi da (oyle bi servise para verecek kadar aptal olsam baska) boyle sacma islerden para kazanma olayindan rahatsizlaniyorum. sonucta ihtiyaci olan insan "burasi biraz ucuz" ya da "internette bak bu varmis" diyerekten sekere para veriyor, kandiriliyor, siz de buna imkan veriyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç tanımam etmem site sahibini de seni de ama baya sıf saldırmış olmak ıcın saldırır gibi desteksiz bir halin var bence insanları rahat bırak zira burası reklamda satışta degil burası internet sitesi yeri . Kalıp siteye yorum yapıcaksan ne ala ama bu sataşma sıf iş olsun dıye sataşmışsın gıbı duruyor haberın olsun. Alıcagım yok ama bişi alıcak olsam sızden alırım su karalama kampanyası sonrası o kadarını biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir web ajansında calışan olarak cevap vereyim.

Çok göz yoruyor sayfa, Janjanlı,karışık,sıkıştırılmış gibi

üst tarafdaki banner üzerindeki renkler ile sayfanın pek ilgilisi yok.

arkaplandaki yeşil cizgiler cok alakasız albesini yok ve sayfayı daha karmaşık hale getirmiş beyaz bıraksanız iyi olurmuş.

Online destek kısmı alakasız bir renk, o tarz uygulamaları pop up kullanın aslında facebox kullanın artık popup bile kalmadı.

Yıl 2011 sayfa arayüzünü hala tablo kullanarak yapanlar varmış bunu gördüm.

Hazırsam bu hazır bir eticaret scrpiti osCommerce vs.. gibi

Sol menüde işlevsellik sıfır. yan'a ok çıkmış sanki yan tarafda kutu acılacakmış hissi yaratıyor ama acılan birşey yok tıklamanız gerekiyor tıklayınca aynı kategoriler sabit kalıp, altına acılır.
Buradada sıkıntı var altına acılması icin sayfa refresh oluyor, ve üst tarafda kalıyor acılan kutuyu göremiyorsunuz bile. daha işlevsel filtreleme teknikleri kullanna örn:hepsiburada,sahibinden.com,mormani.com gibi.

form kontrol etmek icin ilk üyelik sayfasına tıklayım. her input icin tek tek form kontrol ediliyor cok sıkıntılı kullanıcı bayar bunun icin jQuery Validation kullan eksik alanları tek seferde görsün kullanıcı.

eticaret hizmeti veren sitede haberler alakasız olmuş orayı banner alanı olarak kullanan kampanya vs.. yayınlayın.

aslında sag bar komple kaldırın sayfa biraz ferah olsun sepet bilgi icin slogan yazan yerdeki alan kullanılabilir. üye girişi icinde aynı alan gayet uygun.

off daha cok şey yazarımda yoruldum. Sayfa bana göre kötü tasarlanmış kurgusu hatalı, kullanıcı cok sıkan bir site olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim bildiğim googlede insanlar isveç şurubu kelimesiyle arattırıyor ve biliniyor,bizde ona göre seo sunu ayarlıyoruz,imla kısmını pek bilmem.Her evde olması gerekiyor bence,sağlıklı yaşam iksiri diyorum ben bu ürüne,bendekide bitmek üzere tekrar piyasadada bulamıyoruz 2 aydır yok satıyoruz,insanımız inanılmaz derecede anladı faydasını bunun,benden alın demiyorum(zaten suan yok gelsede ön siparişlilere göndereceğiz)gidin başkasından alın aynı şişe görünümlüsünü ama kullanın sürekli,ciddi söylüyorum etrafınızdakiler bile yüzünüzden anlıyor değişikliği.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsiz said:

o şurubu aktardan ot paketini satın alıp evde de yapabilirsiniz bu arada. tadı iğrenç. annem manyaktır o denemişti bence bir şeye yaramıyor ama yarıyor diyenler var.

o ürünü biliyorum normalde dükkanımızda isveç surubu 100 satılırsa o karışım 1 tane satılır,ve zaten önermem ben şahsen müşteri özel istemedikçe,evde yapma olayı kafama yatmıyor arkadaş,sadece otdan ibaret değil bu,isveç iksirine kim nederse desin her evin buzdolabında olması gerekir fikrindeyim kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

mytheron said:

Valla benim bildiğim googlede insanlar isveç şurubu kelimesiyle arattırıyor ve biliniyor,bizde ona göre seo sunu ayarlıyoruz,imla kısmını pek bilmem.Her evde olması gerekiyor bence,sağlıklı yaşam iksiri diyorum ben bu ürüne,bendekide bitmek üzere tekrar piyasadada bulamıyoruz 2 aydır yok satıyoruz,insanımız inanılmaz derecede anladı faydasını bunun,benden alın demiyorum(zaten suan yok gelsede ön siparişlilere göndereceğiz)gidin başkasından alın aynı şişe görünümlüsünü ama kullanın sürekli,ciddi söylüyorum etrafınızdakiler bile yüzünüzden anlıyor değişikliği.

ya arkadaş ben ne anlatıyorum sen ne diyorsun.

şu resime baksana, bir hata görmüyor musun sen?

http://img201.imageshack.us/img201/3808/resim1291306572.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...