Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of Ultima

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

valla saldırsanızda yine sıkıyor oyun bir kaç yenilik eklemeleri lazım yavaşlık problemlerini halletmeleri lazım falan filan world 1 deyim ilk 100 girdim çıktım :P ama harbi sıktı tamam siege vs güzel artifact falan eklediler world spawnlarlada, daha bi yenilik olsa keşke paso şehir yap yap yap yap siege uğraş falan tad vermiyor artık ally savaşları keyifli oluyo az çok ondada yine aynı şey 3-4 şehir alıyosun +30k puan ertesi gün zergliyolar -30k öle yerinde sekiyosun kale olan şehrim kalmadı lol
ne biliyim bölge kontrolü olayı ekleseler mesela ordaki kalesi olmayan şehirlerden vergi alsa alliance bölgesel savaş sistemi olsa güzel olur bence bide world map ekleseler daha bir detaylı zoomlu falan yada hero sistemi olsa kumandan hesabı
Sosyal ağlarda paylaş

sdfg ben de bıraktım galiba demeye geldiydim, zaten bırakan varmış baya. boş vakit kaybı olmaya başladı. kaldı ki işyerinden saat başı girmem gerekiyordu, işimi etkiliyordu haliyle. Eve gittiğimde de yarım saat 1 saat bununla ilgileneceğime zaten kısıtlı olan zamanımla başka bişey yaparım dedim. Geçmiş olsun bakalım, bir ultima furyası daha sona erdi heheh. Demek ki adında Ultima geçen hiçbirşey artık keyif veremiyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
Oyuna yeniden bir döniyim dedim, biraz oynuyordum, EA'den duyuru gördüm: şuan yeni bir mod başlıyormuş. Castles diye, her şehir level 1 Castle ile başlıyacakmış. Protection biter bitmez (7 gün) her türlü plunder vb. serbest başka bir deyişle.

10 Şubat'da açıcaklarmış ilk castles serverı. Adrenalinin çok çok yüksek olacağını düşünüyorum. Şahsen ben oynamayı planlıyorum. Patiden başka oynayan varsa beraber birşeyler yapabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Lord of ultima mı denesem, c&c mi denesem? http://www.tiberiumalliances.com/
Gerçi bu konuda pek güncel değil. Tablete chrome kurduğumda yanlışlıkla "mağazaya git" linkine tıklayınca, bu 2 oyunu gördüm. Patide sormak istedim.

p2w sevmem bende :P.

yada vazcaydım. ciddi vakit istiyordu bu tür olanları =). bunlarında farkı yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Arkadaşlar oyunda bayagı tecrübeliyimdir. Dünya 7de epic faildeydim bırakmadan önce 7.cıydım şimdi bayagı düşmüşüm eger bir yardıma felan ihtiyacınız varsa söylerseniz sevinirim .Şuanda dünya 9da oynuyorum eger oynamayı düşünüyorsanız oyunda size yardım edebilirim hertürlü gerek gelişme olsun gerek kale kurma felan her türlü yardım ederim.

iyi akşamlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...