Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of Ultima

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

Ulan o adamlar 3 tane etrafımda yüksek puanlı aynı alliancedanmış. Hepsine yolladım beni yemesinler diye. Birde üstüne tek tabanca bi elemana daha yolladım. Mailde attım rp temalı kibar bir dille :D en beklemedikleri anda hepsine saldırcam o zaman o zaman pişman olacaksınız *gargamel*
Sosyal ağlarda paylaş

olabildiğince eskileri yıkıp toparla ama tüm şehirlerinde her türlü bina olacak diye bir kural yok. 2. şehrinde yaparsın o binaları, öyle giderirsin ihtiyaçlarını.

kaldıracağın binaları seçerken de kaynak çıkardığın bölgelerden en verimsiz olan bölgeyi topluca kaldırabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

neyse vaz gectim, yeni bir sehir kuruyorum 2 ye, insallah cok alakasiz bir noktada cikmam. Diger sehrime niye devam etmedigimi aciklamam icin soyle diyim.

En optimal kurulusu su sekilde olduguna karar verdim

C C C C C
P P P P P P P
C M C C M C C M C
P P P P P P P P P
C C C C T C C C C
P P P P P P P P P
C M C C M C C M C
P P P P P P P
C C C C C

P = Production Binasi
C = Cottage
M = Manufactory
T = Town Hall

Maksat bu hale getirmek olacak, mevcut sehrimi tamamen yikip yerine bu duzeni kurmak cok gerecek beni, o yuzden yeni bir sehirle baslayacagim. Eger kabul ederseniz yeni acctla alliance'a girmek istiyorum.

Oyle iste. kuruyorum simdi yeni sehri. (obur taraf bu formatla COK iyi oldu, geriye de 26 bina kaliyor, Farm / Iron ve Market icin cok ideal oluyor)

Gelcem birazdan.

edit: ayrica evet, bu tur oyunlarda asiri obsessifim sdf.

Şuna aklım yattı hesapladım 28 saatte resourcelerı yıkabiliyorum başladım şimdi baya iyi getirecek galiba bu.

Azmo bence sen yeni şehire geçme hiç değilse elindeki cottage'larla daha rahat yapım yıkım işi yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...