Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of Ultima

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

Çünkü aynı zamanda başlayanları aynı bölgelere veriyorlar. Dikkatini çekmiştir başladığında etrafındakilerin çoğunun koruması sana yakın zamanlarda bitiyor. Dengeyi korumak için mantıklı bir şey. Haftalar önce başlayan birinin yanında gelişmeye çalışmanın bir anlamı yok, 1 haftalık demo oynamış olursun anca..

Bölge bölge dağılım oluyor. İlk bölge dolunca, yeni üyeler ikinci bölgede başlıyor, daha sonra 3,4,5.. diye giderek devam ediyor.

Tabi ki yan yana olcaz diye bir şey yok ama aramızdaki mesafeler daha mantıklı olcak, en azından biraz sağa-sola gittiğimizde o kişiyi görebilcez. İkinci-üçüncü şehirleri de makul yerlere kurup o bölgede hakimiyeti daha rahat sağlicaz.
Sosyal ağlarda paylaş

2 continent arasında ulaşım nasıl oluyor henüz bilmiyorum ama çoğumuz 52'deyiz, 52 'de olmayanlarda ileriki zamanlarda 52'den bi town edinirler, 52'de olanlar diğerlerinin olduğu continent'te bi town edinir, hatta böylece tek continent'te hüküm süreceğimize 2 continentte süreriz daha iyi olur. bence geliştikten sonra o continentler arası mesafe pek etki etmeyecek. ha tabi hepimiz aynı yerde olsak daha iyi olur ama herşeye sıfırdan başlamaya değecek kadar bi etkisi olacağını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Continent'ler mesafelerle ayrılıyor, herhangi bir sınır yok bildiğim kadarıyla.

Sayıları atıyorum, 100 kare gidince continent değişiyor. Ama arka arkaya sıralı değiller galiba, Continent 1 merkezde olcak şekilde dairesel genişliyor olabilir.

Continent 14'teki birinin 54'tekiyle en hızlı şekilde bağlantısı ne kadar sürüyor bilmiyorum ama bir gün sürüyorsa oraya şehir kurmak oyuna sıfırdan başlamak gibi bir şey. Bu durumda iki şehriniz arasında hiç bir bağ kalmaz, birbirine destek olamazsınız. Bu da millet tek bölgede 2 kat yol giderken sizin 1 kat gelişebilmeniz demek oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...