Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyyyy çok mutsuzum :(

daylan

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

Dartanian said:

Şövalyelik değil ayrıca bu topicte bariz bi şekilde yapıldığı için söyledim.

Yani sonuçta tanıyorum şurda bi çok kişiyi ve hani sadece sevmediği için laf sokma çabası içerisinde olduklarını biliyorum.X kişisi açsa hiç bişey yazmazlardı bunu da biliyorum.Madem sevmiyosun kendisi hakkında ve onun açtığı bi sıkıntısı hakkında dalga geçme.Komik oluyolar bana göre.

Dartanian said:

Şurdaki meriçlik değil ayrıca daylana denk gelmesidir salaklık yapma nil.

Sadece gıcık oldum herkesin şurda bazı şeylerini biliyorum belaltı vurmaya çalışıyolar.Gelip biz bi laf edince yancılarıyla geliyolar :D

sen 1 senedir kimi tanıyorsan bir cogumuz 8 senedir alayını tanıyoruz.
laf sokma çabası içinde değil o kişiler, herkes biliyor kimin ne diyeceğini burda.
ben bi cümle yazsam bitmeden 10 kişi ne ile biteceğini tamamlayabilir şu forumda.

X kişisi açsa değil olay, bazen bi aptal olur mahallede ama herkes onun hakkında konuşmaktan bıkmaz. öyle düşün.

Laf olunca yancı gelmez, haksızsındır o zaman gelir. burda benim ya da başkasının yancısı diyebileceğin birileri var mı, nick olarak söyle bilelim bizde.

Atıyorum şurda ben ömerle tartışmamız olmuştu ki bunu öm ile çözdük bi çok ortak yaşadığımız kandırılmalar falan vardı.Sen,vingthor falan gelip ne diyo lan bu tarzı konuşmalar yapmıştınız ki cevap vermemiştim.

Benim konuyla ilgili söylemeye çalıştığım kavgalı olduğum biri gelip bana yavşaklık yapıyo lan bu herif derse bu kişisel saldırıdır.ha şurda 2-3 muhabbetim de olsa gelip biri yavşaklık yapıyon dese laf söylemem.Bu tarz bişeyi burda gördüğüm için laf söyledim.

Haa bu topic bana ters mi sevgilisi olsam ters.Şu anda beni ilgilendirmez o da ayrı konu.
Sosyal ağlarda paylaş

daylan said:

gecenler de bi baktım facede hiç beklemediğim biri tarafından eklenmişim.
hangi paticik karakteri diye düşünürken öğrendimki cool bi arkadas

ben ekledim bi fotolarına baktım kapadım
diyarbakırlıymışsın onu öğrendim sdfsd
bir de erkek arkadaşın özel mesaj atmış patiden falan filan?
eee?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
eveeet olayın ustunden tam tamına 1.5 ay gecti
bu süre içerisinde şüphelerim ve kaygılarımda ne kadar haklı oldugumu gördüm.
oturdum ve uzaktan sadece izledim ilişkilerini

@azmodai:bir ilişkide karsı tarafın yapabileceği her yanlısı yaptı kız.(aldatma da dahil buna)haklıymısım oyle dusunmekte dimi? :)

şimdi tam 1.5 ay once ilk yazdıgım postta aslında bu durumu özetliyordum. kıza guvenmıyorum diyerek bunu kastedmiştim.ve sonucundada malesef oyle oldu. arkadasım için endişeleniyordum fakat hiçbirşey yapamadım oda suanda kırgın ve üzgün .
ama kızdan kurtulduk .

bunu yazmamın sebebine gelince topik tam 15 sayfa olmus herkes ciddi-gayrıciddi birşeyler yazmıs.ama daha çok azmo için yazdım sonucu :)

bu kadar. bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...