Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çekiniyorum buluşmalara gelmeye

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

*!Raider'in kafasına Ayk'ın kemiklerini atar*

eh, her sene okulda yeni sınıfa nasıl başlıyıp insanlarla tanışıyorsan, paticiklerle de öyle tanışırsın.

utanılcak birşey yok.
biraz zor gelebilir, ama imkansız değil onu unutma.
buluşaçak kişileri ayarlarsın (ki Ankara'da ne yazık ki çok zor)
ya da bir buluşma ayarlanmıştır ona gidersin.

buluşmaya kesin gelecek kişilerin cep telefonu elinde olur..

buluşma yerine gidersin,
kişinin cep telefonunu çaldırırsın, çıkan kişiyle konuşup birbirinizi bulmaya çalışırsınız.

birbirinizi bulunca toplanıp sohbet edersiniz..

durum bundan ibaret...[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

milletten çekinmene gerek yok. zaten 1 saat sonra filan milletin arasındaki buzdan perde eriyo sende ortamda kaynıyosun zevkli gununu geciriyosun... off ben yazlıa gitmek istiom:([signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

1 kişi çıkıpta Ankara'da buluşma ayarlamıyo ki.
zaten millet tatilde bi dönsünler direk Ankara paintball ayarlıcam :)[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Who is that ?[/i] / My best friend
Heaven UO Shard, Çok yakında....
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 2 hafta öncekine ben gelemedim :P

Paintball daha çok kişinin olacağı bi aktivite de ondan öyle dedim. :)[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
CHE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 29 Temmuz 2004 23:35 tarihinde demiş ki:
Beyler ben gelmek istiyorum ama dayak yerim diye korkuyorum malum paticikte tartışmalar da baya çok bide güme gitmeyelim :D

ehehe

-Sst MrBomb su yandaki var ya
-Ee...
- Sensibil mis lem bizim topic i garbage ye gonderten
-biiir ikiii uc

Cat cut pat kut :P

ehehe biliorm igrenclestim. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela buluştuktan sonra insanları daha bi tanıyorsun.

said:
Silthanas, 29 Temmuz 2004 22:30 tarihinde demiş ki:
dobra dobra soylemi$ eleman, bi araniza alin genco yu..

Mesela buluşmadan önce bilmiyordum ben Silth'in tiki olduğunu, artık biliyorum.*

Örn :

Yanlış Mehmet : Abi buluşamiyrım, netçem ?

Doğru Ahmet : Hadi buluşalım abi, şurda şu saatte kafamda 3 adet karpuz olacak oradan tanırsınız beni.[signature][hline]Mortalite, volens et potens.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mADmaXimus, 29 Temmuz 2004 23:42 tarihinde demiş ki:
bendede aynı durum var gibin ben çekinmiyorum ama bi topik açılıyor ankara buluşması ben evet evet gitmeliyim diyorum sonra bi bakıyorum nargile offf yaşımız tutmuyo :P

Nargile içmeye yaşın tutmayabilir ama cafelere falan rahatlıkla girebilirsin..[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
CHE
Sosyal ağlarda paylaş

*Wraog delikanlı moduna girmiş,böğrünü açmış,yımırta topukların üstüne basmış şekilde buluşma yerine gider.*

*Buluşma yerinde gördüğü metalci gençlik karşısında yaradana sığınıp aralarına dalar*

Ya böyle bir durum olursa.Delikanlı delikanlı gidip tikilerin kucağına oturmayalım?Yada beni kandırıp böbreği mi almasınlar?[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...