Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çekiniyorum buluşmalara gelmeye

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Yavaş yaaş muhabbetlere katılcan. Biz annemizden pati olarak lök diye çıkmadık. Zaten yorumlarını okuttukça insanlara tanıtcaksın kendini. Uğraşmana gerek yok. Sonra gördüğün ilk buluşmaya gidiceksin bende gelicem diye onlarda oley biri daha diye sevincekler.[signature][hline]Kiddo marka Roketatarlı Muz Kızartmaları Güvenle İçiniz...
Müseccel Marka(C) Her hakkı mahfuzdur...
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul da abi nasıl tanıtcam kendimi mauhauha Selamlar arkadaşlar benim adım Alparslan 5 yıldır ultima online oynuyorum 6 tane acc yi PvP yaparak kazandım Bateristim Ateist değil ! İstde yapılan buluşmalara gelmek istiyorum ..şak geçertsiniz die gelemiyorum Ara beni boya Beni

Bide iğrenç bi espri yapayım ıssız bi adaya düşseniz ne alırdınız

Black pearl
Mandrake Root
Blood moos
Sosyal ağlarda paylaş

bulusma duzenleyenler foruma yazdıklarında genelde yarın 12:30 da bilmemnerede bulusacaz gelmek isteyen gelsin şeklinde yazıyolar. ben gelicem demen yeterli. herkes senin gibi olsaydı kimse bulusmazdı paticikten. bi ilki olcak elbet:)

[Bu mesaj -Mix- tarafından 29 Temmuz 2004 20:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

5 yıl derin izler bırakmış olmalı. :) Ya tanışma kısmını boşver sen Yeni Gelenlerkısmına açtınmı topiğini? Yeni gelmesen bile aç bi topic ismin aşina olur gözlere. Çok fazla takma tanışma olayını kimse kimseyi (tabi tanıyolarda herkes tanıdığına gitse peheeüüw) göbek bağına kadar bilmiyo. Hele hele böyle bi topicten sonra ilk seni çağıracaklar eminim.[signature][hline]Kiddo marka Roketatarlı Muz Kızartmaları Güvenle İçiniz...
Müseccel Marka(C) Her hakkı mahfuzdur...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 29 Temmuz 2004 20:28 tarihinde demiş ki:
İstanbul da abi nasıl tanıtcam kendimi mauhauha Selamlar arkadaşlar benim adım Alparslan 5 yıldır ultima online oynuyorum 6 tane acc yi PvP yaparak kazandım Bateristim Ateist değil ! İstde yapılan buluşmalara gelmek istiyorum ..şak geçertsiniz die gelemiyorum Ara beni boya Beni

Bide iğrenç bi espri yapayım ıssız bi adaya düşseniz ne alırdınız

Black pearl
Mandrake Root
Blood moos

üzgünüm ama Asosyal olmuşsun :([signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

yannız gıcık oldum, ben taa yalovalardan bakıyorum patiye millet zırt pırt aha şurdayım gelin, burdayım buluşalım muhabbetinde biz yokuz tabe...

ama kış geldimi yılda 1 buluşma zor ayarlanıyo arkadaş ya dovecem yazın buluşanları :)[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

Şu andan itibaren yapılıcak ilk buluşmaya git , durum ne kadar vahim bilmiyorum ama gülen yada dalga geçen olursa direk kafa göz patlat , en azından korku salarsın etrafa.Tabi 10 kişi üstüne atlarsa linç de olabilirsin. use at your own risk gibin :)

şaka bi yana bu tip şeylerden çekinmek yersiz.ben 8 sene önce battle.nette tanıştığım insanlarla daha önce hiç gitmediğim yerlere gidip buluşmuştum.Ben orta okuldayken bazı elemanlar liseliydi genede beni kaçırırlar yada dalga geçerler diye düşünmemiştim.biraz güven meselesi..paticiktende bikaç kişiylede raslantıyla yada trade amaçlı buluşdum , hiçbiri uzaylı çıkmadı.Korkucak bişey yok =)[signature][hline].....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...