Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper bir oyun (a.k.a America's Army

Zed

Öne çıkan mesajlar

eee girdim bir ispanyol sunucuya, 2dk oynayıp öldüm. sonra çat oyundan düştüm ya da kicklendim, (log göremiyoruz ki ut'nin aksine her nasılsa) şimdi giriyorum bir sunucuya, çat düşüyor ya da atılıyorum. nedir bu olayın sırrı bilen var mı? düzgün makine ve bağlantıyla beleş ve güzel bir oyun bulmuşken yamanırım diye seviniyordum tam da.. :hmm:[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

uyelige ihtiyaciniz var
yada,takim elemanlarini geberttiysen oyun esnasindada kick yiyebilirsin,honor points denilen bi hadise var oyunda,kazanmasi abarti zor(gorevlerde GOREVIN istediklerini yapacaksin,adam oldurmek fazla etkilemiyor),kaybetmeside o kadar kolay,sadece 1 takim elemanini oldur
9 un altina dustuysen,muhtemelen o serverden kick yersin,serverlerin %70 i 9 u limit olarak aliyor[signature][hline]Ranger(Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

Minimum system requirements for the Windows 2.1 version

* 3-D graphics card with 64 MB memory and support for hardware transformation and lighting
* 1.3 GHz processor or equivalent
* English version of Windows(r) 98/ME/2000/XP Operating System
* 256 MB RAM
* 1.62GB of uncompressed hard disk space for game files
* Quad-speed CD-ROM (600K/sec sustained transfer rate)
* Windows 98/ME/2000/XP compatible system (including compatible 32-bit drivers for CD-ROM drive, video card, sound card, mouse and keyboard)
* DirectX(r)8.1
* DirectX(r)8.1 or higher compatible sound card and drivers
* 56.6 Kbps modem or higher network connection

Recommended system requirements for the Windows 2.1 version

* 3-D graphics card with 128 MB memory and support for hardware transformation and lighting
* 2.0 GHz processor or equivalent
* English version of Windows(r) 98/ME/2000/XP Operating System
* 512 MB RAM
* 1.62GB of uncompressed hard disk space for game files
* Quad-speed CD-ROM (600K/sec sustained transfer rate)
* Windows 98/ME/2000/XP compatible system (including compatible 32-bit drivers for CD-ROM drive, video card, sound card, mouse and keyboard)
* DirectX(r)8.1
* DirectX(r)8.1 or higher compatible sound card and drivers
* Broadband Network Connection

http://www.americasarmy.com/support/faq_win.php?p=1&t=4[signature][hline]iyi kötü çirkin

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 30 Temmuz 2004 11:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten benim hesabım vardı, oyun içinden yazdım tanıdı hemen. zaten oyun için sunucu tarayıcısı gamespy'dan tarıyor, aynı olay bilgisayara gamespy gibi hantal bi programla yük bindirmeden..

pingim taş çatlasa 200-300 arası, ben 600 pingle oynuyordum 2 yıl önce ve sunucu birincisi oluyordum. kıskançlar.. :-p

honor puanımı bilmiyorum ama daha ne takım arkadaşı ne de düşman öldürmüştüm, zararsız bir insan evladıydım.. :) neyse tekrar deneyeceğim bir ara o kadar yer tutuyor oyun 2gb ne demek ya..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...