Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultimaya Neler Oluyor? (Pics)

RaVena

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Nette Ultimayla Ilgili Resimler,Gumplar Araştırırken Bir Kaç Sitede Ultima Oyunun Değişik Resimlerini Gördüm..
Ultima 3D Desem Bukadar Güzel Grafikleri Olamaz Single Player Oyunlarından Desem Olmaz Cünkü Oyunda Online Playerlar War
Bir Bilgisi Olan Warsa Yazarsa Seviniriz..

1
2
3
4
ve Engüzeli *5*[signature][hline]Dal Ruzgari Affetmistir, Ama Kırılmıştır Bir Kere..
Lle quena i'lambe tel' Eldalie?
Sosyal ağlarda paylaş

bu normal ultimayı 3dleştiren bi program. 3dleşmiş haliyle olsa da istediimiz serverda oynayabiliyoruz. yani atıyorum mixde oynuyosun. normalde 2d server. ama bunu aldıında sen o serverda 3d oynayabiliosun. e age of shadows var bu ne gerek? diyenlere

1- age of shadowsda sadece adamlar karakterler vs. 3d burda tüm dünya 3d

2- age of shadowsla 2d destekleyen bir serverda oynanmıyor[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

AOS desteklemsi için source codunu indirip bir kaç ayar yapmanız gerekiyor. elemanın birisi yapmış indirdim ama çalışmadı. Sonra Runuo ya bağlanamıyor doğru düzgün. bildiğiniz bir sphere server ı varsa bağlanıp denemek gerek.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel yapmış eleman, üzerinde uğraştığı da belli. Aslında ben de böle bişi istemiştim ama nedense hayaller gerçek olunca soğudum bi anda..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

abi yapcaksan uo gibi third person yapcan oyun hem modellemelerde fazla kasmassın kaba da yapmazsın orta düzeyde modelleme yeter

zaten böyle oyunlarda pvp daha hızlı ve zevkli oldugu icin hep bu tür oyunlar tercih edilir :)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...