Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

fede said:

benim anladığım buyse asistana bişey yapmıcak. kıza da allahından bul dicek. içi içini yicek sonra. öyle bi karakter gördüm ben buysede

abi gaz vermek istemem ama kuyruk acısını cıkartmadan cok üzülürsün,hayatın mahvolur ama dersen ki ben cabuk atlatırım orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Capsle yazıyorum intikam al diyenlere.

LAN SAÇMALAMAYIN KENDİNİZE GELİN

İntikam almak hiç bi işe yaramaz, kendini bu insanlarla aynı yere getirirsin. Senin şanssızlığın böyle boktan biriyle karşılaşmak olmuş, artık 1 yıl mı 2 yıl mı sürer bu yaşadıklarını hazmedip hayata devam ediceksin. Bi defa öfkeyle başkalarının hayatını mahvedersen, ömrün boyunca o adam olarak kalırsın.

Ha o asistanı git döv ona bişey demem. Ama kıza pek yüz verme. Ben seni sildim, senin gibi birinden artık nefret bile edemem görüşmesek daha iyi de. Görüşme, ve aynı şekilde nefret etmemeye çalış. Başkalarına zarar vermek hiç birşeyi çözmez, sen kendi içinde halledeceksin bu meseleyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

yok mail şu bu var herşey. Açık açık ortada. Ama kızın ismi okula yayılırsa intihar etmesinden korkuyorum. Gaza getirmeyin beni. Aynısı başına gelsin inşallah der susarım.

saçmalığa gel yaw o kadar onurlu olsa böle bişi yapmazdı.

fizban'ın dediğini yap, ağızlarına sıç.

axedice'ı dinleme.. kana kan olm!

İLK KANI ONLAAR DÖKTÜÜÜ ALBAY!!
http://mnfilmtv.org/mndialog/wp-content/uploads/2008/02/rambo.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Capsle yazıyorum intikam al diyenlere.

LAN SAÇMALAMAYIN KENDİNİZE GELİN

İntikam almak hiç bi işe yaramaz, kendini bu insanlarla aynı yere getirirsin. Senin şanssızlığın böyle boktan biriyle karşılaşmak olmuş, artık 1 yıl mı 2 yıl mı sürer bu yaşadıklarını hazmedip hayata devam ediceksin. Bi defa öfkeyle başkalarının hayatını mahvedersen, ömrün boyunca o adam olarak kalırsın.

Ha o asistanı git döv ona bişey demem. Ama kıza pek yüz verme. Ben seni sildim, senin gibi birinden artık nefret bile edemem görüşmesek daha iyi de. Görüşme, ve aynı şekilde nefret etmemeye çalış. Başkalarına zarar vermek hiç birşeyi çözmez, sen kendi içinde halledeceksin bu meseleyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...