Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Wot olacak ama güzel olması dileğiyle;

1- Kimi insanlar duyguları şiddetli yaşar. 2 erkek 2 farklı kızı seviyordur kendi kriterlerine göre ama birisi çok daha şiddetli hisseder. Buyse böyle.

2- Bu yüzden kesinlikle durduğun yerde unutamayacaksın. Bu durumda yapından dolayı özgüvenin yıkılana kadar kızın peşinden devam ediceksin. En dibe vurunca durucaksın ama geç olacak.

3- Şu an hissettiğin herşey geçici. Bir ömür sürmeyecek. Bİtecek. Emin ol. Hareketlerini ona göre yapki geriye baktığında pişman olma.

4- Mutlaka ama mutlaka başka bir kızla flört et. Kafanı dagıt, mavi boncuk dagıt. Durdugun yerde unutamassın bunu. İstiyorsan agrı dagına tırman. Yapın elvermıyor cunku.

5- Kızla iletişimi kes.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero said:

Aha buraya yazıyorum 2 ay sonra bu hatun gene böyle şeyler yapıcak. Buyse bu sefer hepten kafayı sıyırcak.

abi yok kendi aileme de söyledim durumu, babam o kızı bir daha önüme getirirsen evden atarım seni dedi ki haklı adam, evet seviyorum ama kendisini görmeye bile hazır değilim. benim güvenim bu kadar paspas olmuşken bana noter tasdikli senet falan getirse sadık olacak diye inanamam. sevgi de biter yavaş yavaş. bitecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...