Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

yahu öyle tavsiyeler vermişsiniz ki

adamın kendini kıza ulaşılamaz kılması için enerji harcaması ve baya bir çaba sarfetmesi sonucuna gidiyor hepsi. oksimoron yani çoğunuz söylediği şeyler, bilinçli ve oldukça yorucu bir kızdan uzak kalma çabası demek kızdan uzak kalamamak demek.

adam facebook'unu silecek, msninin değiştirek, telefonunu kapatacak, kızla her konuştuğunda tepksiz gözükmek için enerji harcayacak. E ne anladım ben bu kızı unutmadan lol. Kız yüzünden hayatını, görünüşünü ve davranışlarını tamamen değiştirmek durumunda sizin tavsiyelerinize göre. İngilizler buna a'yı yuvarlayaraktan "pathetic" demekte :p
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:

bırak sebebi falan. bilmemkaç sayfadır toplamda 15 sayfa takip ettim, ama yani hala mı konuşuyorsun sen bu kızla?

selam buyse, sana hayatın acı bir gerçeğini açayım: aldatıldın, ben bununla evlenirim lan deyip yüzükler aldığın gözünün içine baktığın kız gitti asistanla yattı. elinde senin yüzüğünle.

intikam falan seni tatmin edecek şeyler değil. tamam, boşver yapmamalısın da zaten. karmaya inan. bazı insanlara nefret edecek kadar bile değer verilmez. direkt olarak görmezden gelinir, yavaş yavaş kafandan atarsın. da yani kızı doğal olarak seviyorsun, onu bir anda biraz zor atarsın da, seviyorsun diye onu görmezden gelemezsen, görüşmeye konuşmaya telefonlarını açmaya devam edersen, sen bu kızla bir sene içinde nikah masasına oturursun buyse. sonra bir ömür ağlarsın. valla sen bilirsin artık.

sil kızı sil.
this
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

utopia said:

bırak sebebi falan. bilmemkaç sayfadır toplamda 15 sayfa takip ettim, ama yani hala mı konuşuyorsun sen bu kızla?

selam buyse, sana hayatın acı bir gerçeğini açayım: aldatıldın, ben bununla evlenirim lan deyip yüzükler aldığın gözünün içine baktığın kız gitti asistanla yattı. elinde senin yüzüğünle.

intikam falan seni tatmin edecek şeyler değil. tamam, boşver yapmamalısın da zaten. karmaya inan. bazı insanlara nefret edecek kadar bile değer verilmez. direkt olarak görmezden gelinir, yavaş yavaş kafandan atarsın. da yani kızı doğal olarak seviyorsun, onu bir anda biraz zor atarsın da, seviyorsun diye onu görmezden gelemezsen, görüşmeye konuşmaya telefonlarını açmaya devam edersen, sen bu kızla bir sene içinde nikah masasına oturursun buyse. sonra bir ömür ağlarsın. valla sen bilirsin artık.

sil kızı sil.
this

qft, zaten sildikten "en fazla" 1 ay sonra eskisi kadar önemli gelmeyecek bu mevzu, çabuk yap bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Emaleth said:

axedice said:

Haydaaa. Olm niye konuşuyosun sen bu kızla hala? Seninle konuşacak bişeyimiz kalmadı siego desene. Mal mısın sen? Bak şimdi de ben kızdım.

(tu)

ilişki kes. hemen.
aksi takdirde 3 aya kalmadan yine birliktesiniz bu kadar rezaletin üstüne.
pls.

+1

Ayrıca bence burayada yazmayın artık elemanın yarasını deşmeyin. Bırakın yara kapansın. Unutsun.

evet kilit pls
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi okudum da
ben olsam kızla ilişkimi tamamen keserim
bu seninle son konuşmam vs de demem
kudursun dursun meraktan
asistanla da hiç uğraşmam, karmadan korkarım ben asd
aldatılan olmak her zaman daha iyidir, kurtuldun işte böyle bi kızdan, zamanla daha çok anlarsın şanslı olduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...