Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Bak aslında şöylede yapılabilir bir kere lisede bende aldatılma olayı yaşadım. İlk gün çocuğu bayağı bi hırpaladım hatta karakolluk olduk hastahaneye kaldırıldığı için. Ama sonra baktım karakola falan düştük v.s durumlar dedim bu kaşar için değer mi deymez diyor için ama kafa gidiodu işte.

Atladım bigün istanbul'a gittim girdim güzel bi mağazaya baştan aşağı çorabına kadar yeni kıyafetler aldım. Hatta mağazada giyip dışarı çıktım. Zaten böyle üstüme yeni bişeyler geçirince bir anda rahatladım. Yenilenmiş hissettim kendimi.

Sonra ver elini AVM'lere cafelere. İnsanların içine karıştım dolaştım. Hatta oturdum tek takılan hatun gördüğümde bakıştım v.s. hatta biriyle oturdum kahve içtim muhabbet ettim. ohh be dedim budur.

Üstüne dönünce eski bi hatun vardı aradım baktım pas verio onunla takıldım 1 hafta bi kaç gecede sabahladım mı. Kafa resetlendi bir anda. Bu işin sırrı hatundan geçer arkadaş demedi deme. Bulucaksın bitane takılacaksın sabaha kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero said:

Bak aslında şöylede yapılabilir bir kere lisede bende aldatılma olayı yaşadım. İlk gün çocuğu bayağı bi hırpaladım hatta karakolluk olduk hastahaneye kaldırıldığı için. Ama sonra baktım karakola falan düştük v.s durumlar dedim bu kaşar için değer mi deymez diyor için ama kafa gidiodu işte.

Atladım bigün istanbul'a gittim girdim güzel bi mağazaya baştan aşağı çorabına kadar yeni kıyafetler aldım. Hatta mağazada giyip dışarı çıktım. Zaten böyle üstüme yeni bişeyler geçirince bir anda rahatladım. Yenilenmiş hissettim kendimi.

Sonra ver elini AVM'lere cafelere. İnsanların içine karıştım dolaştım. Hatta oturdum tek takılan hatun gördüğümde bakıştım v.s. hatta biriyle oturdum kahve içtim muhabbet ettim. ohh be dedim budur.

Üstüne dönünce eski bi hatun vardı aradım baktım pas verio onunla takıldım 1 hafta bi kaç gecede sabahladım mı. Kafa resetlendi bir anda. Bu işin sırrı hatundan geçer arkadaş demedi deme. Bulucaksın bitane takılacaksın sabaha kadar.

http://rpnidev.files.wordpress.com/2009/12/1087039-riveting_tale_chap_super1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

abi aslında tek ihtiyacı olan japon çeliği ama yasal değil o çözüm yöntemi.ne yazık ki...

http://www.youtube.com/watch?v=gzZM_e3Wu6Y
http://www.youtube.com/watch?v=7C0PiOAguNo

ama kökten çözüm işte..

yine hattori hanzo'nu dediği "revenge is never a straight line. It's a forest, and like a forest it's easy to lose your way.. to get lost.. to forget where you came in.." de geçerli sayılabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=Efyr9hMAwBU

O halde çılgın sedattan bu olağanüstü performansı izleyelim mi ? 1.38 deki gibi kafanı çılgıncısına geriye savurup dans edebildiğin vakit bilki bu dünyada hiçbirşey seni üzemez o halde en kötü günümüz 1.38 deki çılgın kafa gibi olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

tüh lan öbür sayfada kalmışım, diyordum ki;
ha ayrıca böle bi durumda kızı kötü bi koreografi ile dövmek isterseniz ben varım. gelir "fuu fuuu" diye yumruk rüzgarı sesi çıkartarak döverim bi güzel..

may taygır kungfu iz maç betır den yors da derim hatta..
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

9. sayfaya kadar okuyabildim, gerisini bilmeden diyorum ki:
kızdan ayrıl, yüzüne bakma, üstüne gelirse kalbini kır, aklından geçeni sipsivri söyle, kesinlikle barışma (bir kere yapan bir daha yapar), acını çek ve sonra da (zaman içinde) unut!

haberi yay filan denmiş, sakın!
genel kural olarak çirkefe bulaşma, üstüne sıçrar.
kıza verebileceğin en kötü cezanın onu aşkından mahrum etmek olduğunu unutma.
asistanın evli olması filan seni ilgilendiren konular değil, girme o konulara sakın. başkalarının mutsuzluğundan mutlu/tatmin olmak hoş bir şey değil. haberi yaymak sana hiçbir şey kazandırmayacak, ağzında bok gibi bir tat bırakacak o kadar.
kabahatli senin nezdinde kızdır, başkası değil. onun cezası da bir daha seninle işi olmaması olmalı, daha fazlası değil.
asistan herif de kabahatli tabi, ama sana karşı değil, seni ilgilendirmez işin o kısmı. bırak kendi bok çukurunda debelensin, sen bulaşma.
koşarak uzaklaş!

emayı yuva yapmada dinleyeceksin aga. o senin iyilik meleğin ben senin intikam meleğinim oke yeğen kardeş?
Sosyal ağlarda paylaş

konunun tamamini okudum (evet boyle arada sirada kafayi siyirip yapiyorum bunu, en son 153 sayfa album konusu okumustum dsf)

intikam olayina girmemen bence iyi olmus, senin su anda yapman gereken butun olan olaylari en kisa surede aklindan cikartmak

hepsini unut yani, sil at aklindan

yani intikamla ugrassan onlarin durumunu takip edicem diye bu olay surekli aklinda kalacak

sen bi yandan "ay suna soylesem, buna mail atsam seytani planimi soyle hayata gecirsem nihahaha" diye kendini avuturken diger yandan olayi arkanda birakamadigin icin gunden gune cokeceksin

o yuzden bence en "uygun" cozum herseyi arkanda birakip ileriye bakmak. biliyorum soylemek yapmaktan daha kolay ama eninde sonunda oluyor bu...zaman yaralari kapatiyor hakikaten.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Capsle yazıyorum intikam al diyenlere.

LAN SAÇMALAMAYIN KENDİNİZE GELİN

İntikam almak hiç bi işe yaramaz, kendini bu insanlarla aynı yere getirirsin. Senin şanssızlığın böyle boktan biriyle karşılaşmak olmuş, artık 1 yıl mı 2 yıl mı sürer bu yaşadıklarını hazmedip hayata devam ediceksin. Bi defa öfkeyle başkalarının hayatını mahvedersen, ömrün boyunca o adam olarak kalırsın.

Ha o asistanı git döv ona bişey demem. Ama kıza pek yüz verme. Ben seni sildim, senin gibi birinden artık nefret bile edemem görüşmesek daha iyi de. Görüşme, ve aynı şekilde nefret etmemeye çalış. Başkalarına zarar vermek hiç birşeyi çözmez, sen kendi içinde halledeceksin bu meseleyi.

bu arada bu mesaja dikkatleri cekmek istiyorum

adamdan common sense fiskirmis bi an

tesekkurler baltazar, iste patide boyle mesajlari daha cok gormek istiyoruz

hayat bir futbol maci degil, haliyle hicbir yerinde skor tabelasi yok, kimsede skorunuzu tutmuyor
"asistanin skor 2, sen 0" lafinin hicbir anlami yok haliyle
asistanin kafasina skor yapti diye gokten nur yagmadi
nedir yani evli adam evlilik disi iliski yasamis

vay be buyuk basari, good job bro
Sosyal ağlarda paylaş

afferin..

kratos intikam peşinde koşmayıp kenarda, ağaç altında oturup çay içseydi çınar çay bahçesinde BÜYÜK mü olurdu, YÜCE mi olurdu!!

http://www.youtube.com/watch?v=jX0X38OiVxk

peki ya kill bill yerine lets hug bill deselerdi.. "yaptığın ayıp ama bill.. yine de seni affettim. sen yoluna ben yoluma" deseydiler izlenir miydi..

http://fc07.deviantart.net/fs44/f/2009/088/b/b/_shakefist__by_elicoronel16.gif INTIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMM!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...