Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

HAcim al bu tiplerin fotograflarini eline. Gec kameranin karisina. Ciz kendine bi boynuz. Geyik bi sekilde bu nisanlimdi, bu da yattigi hocasi. Beni aldatip sonra bir ay benimle devam etti diye cek video'yu, dagit sonra yutubda, facebook'ta.

Ben olsam oyle yapardim.

Soguk yenecek yemek falan degil intikam. Hic bir firsat gecmez eline emin ol.

Uc bes ay sonra delirip cikarsin karsilarina ya da acarsin telefonu, jeton yeni mi dustu derler ki hakli olurlar.

Fiziksel siddete hayir ama afise et bence. Her halti yeyip sonra baskasini ayiplayan toplumumuz bakar caresine.
Sosyal ağlarda paylaş

CaNNi said:

son 5 sayfayı okumadım da bişey yapmıyacam allahlarından bulsun demişsin abi etme eyleme allah aşkına. Unutacağını mı zannediyorsun sen bu kazığı. Her içtiğinde aklına gelecek neden böyle yaptım neden çakamadım 2 tane suratının ortasına diyeceksin. Hele onları bi yerde mutlu görürsen ayrı yada beraber bu seni nasıl kahredecek biliyo musun sen ?
Tamam allahından bulur denmiş te ya bulmazsa? Sen üzülürken onlar mutlu olursa bu sana ne kadar koyar düşünebiliyor musun? Yapma allah aşkına, ben kahrolurum burda yaptıkları yanlarına kar kalırsa.

tabiki de unutabilir.
nisanli olmasa da, ben de kiz arkadaslar tarafindan aldatildim. ve hicbirine de ne gidip kizi ne de cocugu dovdum.

cocuklardan bitanesi benim yuzume bakim "abi naber" falan yapan bi yavsakti, digeri de diger kizin eski sevgilisiydi.
iki kiz da kendi itiraf etti. hay lanet olsun sana dan baska bi aksyon almadim. alakami kestim, selami esirgemedim.

sonuc ne oldu, ben baskalariyla da mutlu oldum, kizlardan hala haber aliyorum, cok sacma sapan insanlarla takiliyolarmis, hala adim gecince bidi bidi konusyolarmis vs. zaten kedileri de ayri zamanlarda 3ten 5ten fazla kere donup ozur dileyip, hala "arkadas" olamicakmiyiz diye ayak yapiyolar.

emin ol asla da gecmicek bu iclerinde kalan ukte.
o yuzden en guzeli bisey yapmamak.
evet belki kisa vadede birsey yapmis olmanin dolu hazzini vermeyebilir, ama biraz sabredersen aylar yillar sonra bakip bakip gulebilirsin.
not: yanliz bunun soyle bi yan etkisi var, bi yerden sora kizlar bunaltmaya baslayabilir ve artik adlarinin bile anilmasini istemiycek kadar sıkılabilirsin. kacan kovalanir kuralları olarak da her gecen gun daha zor olucak bu kızın seni unutması, o yuzden aklında olsun. donusu zor olur bunun.

DueLisT said:

alkollu arac kullanmaktan ehliyete el konmasa hala daha deli gibi insanlar icer icer soforluk taslarlardı.kendimden ve cevremden biliyorum artık araba kullancak adam 1 bira bile icmeye tirsiyor.

bu ne alaka dersen , bir insan yanlıs yaptıgı bir seyin cezasını gormezse tekrar eder.bi sekilde cezalandırman gerekiyor ki hem sen tatmin ol hem de karsındaki naptının farkına varsın.sonuc olarak insan egolarıyla yasayan bir varlık.bu da koruman gereken bir ozellik oldugunu dusunuyorum.

kısacası ayar çek.
ovunmuyorum, yanlis anasilmasin;
alkolden ehliyetimi verdim, en azindan ayni frekansta alkollu kullanmaya devam ediyorum.
ceza almak akillandiriyor, ama ters yonde. konforumdan odun vermek istemedigim icin daha akillica kacicak yollar dusunmeye basliyorum.

demek degildir ki bi kere ceza verince bidaha kimseyi aldatmicak.

edit:typo
Sosyal ağlarda paylaş

Ama bide polisler tarafından tanındığını düşün. Polis seni her gördüğünde çevirecek alkol varmı diye kontrol edecek falan.

Yani anlatabiliyor muyum, eğer kızı afişe ederse kızın ne mal olduğu anlaşılacak çevresinde. Bidaha mutlu olamayacak, haz alacaksın vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

CaNNi said:

Ama bide polisler tarafından tanındığını düşün. Polis seni her gördüğünde çevirecek alkol varmı diye kontrol edecek falan.

Yani anlatabiliyor muyum, eğer kızı afişe ederse kızın ne mal olduğu anlaşılacak çevresinde. Bidaha mutlu olamayacak, haz alacaksın vs vs

zaten polis olmayan yerlerden geciyorum demek oluyo bu mantik.
bi kızı da ne kadar afise edersen et, istanbul 15 milyon mu kac oldu artik.
illa senin ulasamicagin okuzsel buyuklukte bi kesim kalicak. kiz da gider orda takılır yani. ve bi yerden sonra unutulur.
cunku ates dustugu yeri yakar, ve kız guzel vs biseyse, insanlar denemekten cekinmicektir, belki benim basima gelmez diye
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

HAcim al bu tiplerin fotograflarini eline. Gec kameranin karisina. Ciz kendine bi boynuz. Geyik bi sekilde bu nisanlimdi, bu da yattigi hocasi. Beni aldatip sonra bir ay benimle devam etti diye cek video'yu, dagit sonra yutubda, facebook'ta.

Ben olsam oyle yapardim.

Soguk yenecek yemek falan degil intikam. Hic bir firsat gecmez eline emin ol.

Uc bes ay sonra delirip cikarsin karsilarina ya da acarsin telefonu, jeton yeni mi dustu derler ki hakli olurlar.

Fiziksel siddete hayir ama afise et bence. Her halti yeyip sonra baskasini ayiplayan toplumumuz bakar caresine.

lan ben cok ciddiyim bunda ya.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şartlar var şimdi. konuştum bir kaç kişiyle. asistan öğrenci ilişkisinin yaptırımı yokmuş. en fazla okulda haber yayarım. bu da kız için çok çok kötü olur. hayatı kayar. çünkü insanların onun için ne düşündüğüne çok değer veriyor. tüm eğitim öğretim hayatı mahvolur. ciddiyim intihara kadar gidebilir. istemiyorum sorumluluk altında kalmak. kötü olan onlarda kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yaptırım yokmuş tamam eywallah. eğer kız çevresindeki insanların kendisi hakkında ne düşündüğünü bu kadar takıcak bir insan olsaydı önce senin onun hakkında ne düşündüğünü umursuyor olacaktı. Sonuç olarak sen hala incitmek istemiyorsun onu saygı duyarım AMA O asistanın KARISININ BUNU BİLMEYE HAKKI VAR Daha önce de söylediler bunu ama Eğer o kadın bu ilişkiyi biliyor olsaydı ve sen hala o kızla beraber olsaydın (ki beraberken kuşkuların olduğunu söylüyorsun) bilmek isterdin gerçekte olan biteni ne pahasına olursa olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yapıcak adam şu ana kadar 40kere yapardı. hani bu topic açılırken dahi olayın bu yönde gelişeceği kesin gibiymiş. 1000kere tekrarlansabu olay, 1000inde de buyse aynı kararı alırdı yani.

dolayısı ile boşver geç baba sen bu işi.. başlığı da kapattırt. paşa paşa at içine, yut olayı gitsin
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

abi şartlar var şimdi. konuştum bir kaç kişiyle. asistan öğrenci ilişkisinin yaptırımı yokmuş. en fazla okulda haber yayarım. bu da kız için çok çok kötü olur. hayatı kayar. çünkü insanların onun için ne düşündüğüne çok değer veriyor. tüm eğitim öğretim hayatı mahvolur. ciddiyim intihara kadar gidebilir. istemiyorum sorumluluk altında kalmak. kötü olan onlarda kalsın.

Sakın öle bişey yapma kendini rezil edersin benden sölemesi. Okulda yayma işini unut. Ama ben olsam asistanı bayağı bi hırpalardım. Hatta 3 - 4 kişi dalardım ki yoruldukça durma olmasın. Biri yoruldu mu diğeri. Yada kısa zamanda büyük hasar vermek için 3 - 4 kişiyle dalardım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...