Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Constantine / 2005'te vizyondaymış..

MeSh

Öne çıkan mesajlar

Başrollerini Keanu Reeves'le Rachel Weisz oynayacakmış..(Tepki filminde olduğu gibi).

IMDB'de dolaşırken gördümde duyurayım dedim. Ayrıca şöyle bir ön bilgide bulunmakta;"Based on the DC/Vertigo comic book Hellblazer and written by Kevin Brodbin, Mark Bomback and Frank Capello, Constantine tells the story of irreverent supernatural detective John Constantine (Keanu Reeves), who has literally been to hell and back."

Konusu ilginç, bekleyelim bakalım.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

ay şimdi düşüp bayılıcam, ay bana bi haller oluyooo, yetişin dostlaaar...

ya yeter be comic book uyarlamaları, kabak tadı verdi de geçti temcit pilavı oldu o kabaktan..

bu arada keane güya kardeşinin hastalığı nedeniyle sinemayı bırakacaktı? baktı ki parasız olmuyor tabii.. :) kardeşine üzüldüm ama adamın..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 30 Temmuz 2004 05:05 tarihinde demiş ki:
ay şimdi düşüp bayılıcam, ay bana bi haller oluyooo, yetişin dostlaaar...

ya yeter be comic book uyarlamaları, kabak tadı verdi de geçti temcit pilavı oldu o kabaktan..

Valla bende söylediklerine katılıyor ve sersemlikten kurtulur kurtulmaz hemen ekliyorum
+1

BEnce birinin Stan Lee' ye ölmeden önce kefenin cebinin olmadığını söylemesi gerek. Adam yaşlandıkca para hırsına boğuldu. Bu kadar zaman kazandıgı para yetmedi herhalde ki gitmeden önce son bir vurgun yaparım cennette rahat yaşarım havasında. Ama bence ona gerçeği söyleme zamanı geldi.

ÇİZGİ ROMANLARIN BÜYÜSÜNÜ BOZUYORSUUUUUN!...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...