Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternetten ayakkabı almak

Suark

Öne çıkan mesajlar

patrickstar said:

xaty said:

2 onitsuka tiger aldım mexico66, ikisini de ebayden aldım. birini babama almıştım baya önceden, diğerini geçen cumartesi aldım, cuma günü bana ulaştı. size'dan emin olduğun sürece sorun olmaz, onun için de gidip mağazada deneyebilirsin.

kimden alıosun abi bu ayakkabıları özelaldğn bi satıcı varmı?
bende düşnüyorumda kararsızım

2. aldığımı legendfootwear'dan aldım, ilk aldığım kişi artık satmıyor. legendfootwear pek ucuz değil ama istediğim model orada vardı, kendisinin ingiltere'de mağazası da var. ama daha ucuza bulabilirsin başkalarından..
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

patrickstar said:

xaty said:

2 onitsuka tiger aldım mexico66, ikisini de ebayden aldım. birini babama almıştım baya önceden, diğerini geçen cumartesi aldım, cuma günü bana ulaştı. size'dan emin olduğun sürece sorun olmaz, onun için de gidip mağazada deneyebilirsin.

kimden alıosun abi bu ayakkabıları özelaldğn bi satıcı varmı?
bende düşnüyorumda kararsızım

2. aldığımı legendfootwear'dan aldım, ilk aldığım kişi artık satmıyor. legendfootwear pek ucuz değil ama istediğim model orada vardı, kendisinin ingiltere'de mağazası da var. ama daha ucuza bulabilirsin başkalarından..

Link'te ki satıcıda buldum bunlari.Nedir böyle bunlar ya. Bunlari giyen tanıdığım birini görsem , koşarak uzaklaşırım yanindan.

Hemde erkek ayakkabısı olarak satılıyorlar asadsa
Sosyal ağlarda paylaş

Abi niye hiç kimse türkiye'ye shipping koymuyo ya. Singapur, cocoa adalarına gönderip türkiye'ye göndermeyen firmalar varya çüş artık.

Ben bu ayakkabıyı istiyorum ya. İstinye park'ta ki mağazasına bile baktım (sırf bu ayakkabı degil, birşey halt yok) kıcımızın dibinde ki yunanistan'a var ama bize yok bir nedeni olmalı niye türkiye'ye shipping koymuyorlar : (((((((((

Sosyal ağlarda paylaş

Alis said:

Dünyanin 1 numaralı şirketi online ayakkabi alim için www.zappos.com

throine said:

Mail attim cok hizlilardi 7. dk da cevap geldi. International shipping yokmus zappos'da.

bende baktım yok shipping.
us'temisin nasıl aldın abi burdan.reklamı yapıp kaçmıssın
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Bu zappos ta kargo ne kadar TR ye ? 2-3 ayakkabı birden alsam , tanesi 60-70 dolardan sorun çıkar mı ? Kaç günde geliyor ortalama ?

Edit : Şimdi gördüm zapposta int shipping yok demişsiniz . E nası bu kadar populer oldu lan bu site o zaman , Tr de ve patide ? Resimlere , fiyatlara bakıp bakıp çıkıyo musunuz siteden ? =)

amerikadaniste vs gibi birşeyle kombine ediyorsanız o ayrı da , o zaman da ucuz olmuyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yaklaşık 4 senedir bütün ayakkabılırımı zappos dan alıyorum ama benim durumum biraz özel o yüzden olurmu olmazmı diye bir derdim yok..

14 ve 15 numara ayakkabı alıyorum. 13 alıcaksamda 13WW olmasına dikkat ediyorum..

Yorumları okursanız ayakkabının fitting olayı konusunda çok faydalı olur. Türkiyenin tersine online shopping kültürünün geliştiği ülkelerde bu yorumlar çok önemli ve efektif oluyor.

ben ablam amerikada yaşarken onun vasıtasıyla, yoksa gidip gelenler oda yoksa ordaki arkadaş eş doşt kombinasyonundan birine yollatıp ordanda usps ile yollatıyorum.

zappos iyidir güzeldir. Çok popüler ayakkabıların başka ve güncel modellerini bulabilirsiniz. Benim 3-4 ayakkabım iddaa ediyorum türkiyede sadece bende vardır :) Hemde çok iddalı modeller değil yani..

Ayrıca en son aldığım 15 numara krampon ile, Nike 46 üzeri krampon üretmiyor diye iddaa eden nike bayisini itin orasına burasına sokup çıkartmamı sağlamıştır müteşekkiriz kendisine..
Sosyal ağlarda paylaş

_Ravena_ said:

Onitsuka'ları internette gerçekmi,değilmi anlıyamazsın bence internetten ayakkabı almak sakat zaten,her ayakkabının kalıpları çok farklı,nike ta bi serinin 43 numarası olur sana diğer serilerinin kalıbı dardır kaç olucağını kestiremezsin,elinde patlıyabilir ayakkabı giyemeden ..

onitsukanın sahtesimi olur zaten common wear.

ha bu arada masticore kıçımızın dibi dediğin yunanistan avrupa birliği üyesi bir ülke, dolayısıyla uluslararası gönderim yapan bir firma tüm avrupa birliği ülkelerini koymak zorunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...