Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paladine eşdeğer bir meslek, faction?

Sam

Öne çıkan mesajlar

azmo ile konuşuyorduk da söyledi bana böyle tipler varmış burada da, nasıl olunur nasıl yapılır elcağınızı fazla yormadan izah edebiliyorsanız ne ala. fighter bir caldari tip olduk (yahu statlar güzel de tipi hiç gözüm kesmedi böyle harami gibi) "tembel herif git şu linki oku" deseniz de aynı derecede makbule geçecektir.. ;)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş şöle.şimdi oyunda karakteri belirten 5 özellik var
intelligence
memory
willpower
perception
charisma

bunlar senin skilleri ne kadar zamanda bitireceğini etkiler.
perception ve willpower askeri skiller dışında bisiye yaramaz.int ve mem geri kalan üretim araştırma vs skiller icin gecerli[signature][hline]Engineers motto; If it doesn't fit, force it. If it breaks it needed replacing anyway.
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin mi :) baba sen naptın...
Alakamız yok paladinle hehe
ama öyle ırklar var ve her ırkın boyları var.
Sen büyük ihtimalle Caldari Civire oldun. Fena değil, pek fazla etkilemiyo oyunu ama versatil olan bi karakter için Caldari Deteis derim.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths]

Death is beauty, when wrapped in power..
Sosyal ağlarda paylaş

Sam teknik acidan bu oyunda paladin hissiyatini yakalatacak birsey yok , hani hayalgucumu zorlarsam DED olabilir belki (evrenin ortak polis gucu ) ama onlar NPC. Bounty hunter olup pirateleri avlayabilirsin desek bilmiyorum nekadar yaklasabiliriz :)[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

o zaman beni "paladin tipinde herifler var abi böyle inquisitor adında gemileri felan var böyle geziyorlar sırf karizma, indir sen oyunu abi" diyen azmo'nun intergalactic kamyonuna yönlendirin ki civilian gatling'imle boyasını çizeyim..

evet o dediğin angutlardan oldum, ne kadar morph ettiysem de gene uzay redneck'ine benzedim. ben iyisi mi akşam girerken deteis açayım bir tane de.. silebiliyor muyuz karakter slotlarımızı?[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 23 Temmuz 2004 18:45 tarihinde demiş ki:
abi amarr denilen irkin gemileri boyle cok karizmatik isimlerle ozdesio o yzuden seyettim sana :P paladin good warrior rpsi yapmak tamamen sana kalmis heh.

lol azmo ya..

kullanacaksanız amarr ve caldari gemilerini kullanın[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths]

Death is beauty, when wrapped in power..
Sosyal ağlarda paylaş

azmo cevabım çabuk, gazabım korkunç olacak.. :-p

neyse bir ara deteis olayına eğileceğim şu skill'leri filan da okurum.. bounty hunter'lıkla idare ederiz artık..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

bh icinde ilk 1 ay cok erken die biliom ama :) elinde güzel bi gemin iyi eqip. un yoksa bh yapmaya kalkmak komiklik olur :P tabi bana göre öle :P
1 ay full combat skilleri ve maden kazarak gecirirsen 1 ay sonra iyi bi gemi iyi eqip. ve iyi skilllerle bh kasarsin hunt iyidir güzeldir sıkıcıdır :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Versatil degil Deteis, tersine biraz daha industry, science ağırlıklı karakter...ama bu tabiki o karakter yaratılımındaki fix 4 puanı ve dağıtılan 5 puanı ne şekilde dağıttığına bağlı. Çünkü Deteis ailesinin en yüksek 2 istatistiği Memory ve Charisma... ondan sonra Intellingence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...